Domov Novinky Genius DX-6800 – Elegantná myš v siedmich farbách

Genius DX-6800 – Elegantná myš v siedmich farbách

Zdielať

Genius DX-6800Spoločnosť Genius uvádza na náš trh novú radu bezdrôtových myší Genius DX-6800. Medzi týmito novými modelmi si vyberie používateľ bez ohľadu na vek či vkus a to vďaka širokej palete farieb, v ktorých je táto myš dostupná a univerzálnemu využitiu a kompatibilite s operačnými systémami Windows a Mac OS X.

Optická myš je novou radou energeticky nenáročných myšou Green Optical Mouse s výdržou až 18 mesiacov na batériu AA a tiež s jedinečným systémom umiestnenie batérií, ktorý umožňuje využitie batérií typu AA alebo AAA a automaticky sa im prispôsobiť. Priestor pre batériu sa nachádza v spodnej časti myši pod dvierkami, kde je tiež priestor pre uloženie USB prijímača. Myš DX-6800 využíva bezdrôtového prenosu na frekvencii 2,4 GHz a je vybavená optickým senzorom s rozlíšením 1200 dpi.

Škála farieb novej rady je široká, na výber sú klasické elegantné farby ako je strieborná, čierna alebo šampaň a štyri veselé farby, modrá, žltá, ružová a zelená. Zo strán je myš vybavená protišmykovým materiálom, ktorý napomáha pohodlnému a stabilnému uchopenie. Vďaka tomu a rozmerom, ktoré sú 107,5×63×40,5 mm je táto myš vhodná ku každodennej práci s PC.

Zdroj: Tlačová správa Genius

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno