Domov Novinky Genius DVR-FHD660G: Kamera do auta s GPS

Genius DVR-FHD660G: Kamera do auta s GPS

Zdielať

Genius DVR-FHD660GGenius uvádza na trh nový model kamery do auta, tzv. čierne skrinky Genius DVR-FHD660G. Túto kameru ocenia ako “sviatoční” vodiči, tak aj profesionálni vodiči a dopravcovia. Má integrovaný GPS modul, ktorý zaznamenáva polohu vozidla a jeho rýchlosť. Túto funkciu ocenia predovšetkým majitelia firemných vozidiel, ktorí tak môžu sledovať kadiaľ sa auto pohybovalo a či zamestnanci neprekročili povolenú rýchlosť. Pomocou dodávaného softvéru možno prehrávať video z kamery a zároveň sledovať polohu na Google Maps, to dodáva spätne detailný prehľad o všetkom, čo sa dialo a kde.

Kamera je navyše vybavená dvoma systémami, ktoré chránia vodiča pred stratou bodov a pokutami. Prvá z funkcií je nastavenie rýchlostného limitu, ktorý je možné nastaviť v rozmedzí medzi 50-200 km/h. Pri prekročení nastaveného rýchlostného limitu je vodič upozornený varovným signálom. Druhým spôsobom, ktorým kamera chráni vodiča pred pokutami za rýchlosť, je možnosť nastavenia miest s radarmi. Vďaka tomu kamera spozná, že sa vodič blíži k meranému úseku as predstihom ho upozorní, tým má vodič dostatok času skontrolovať a upraviť svoju rýchlosť.

Genius DVR-FHD660G ponúka objektív so šiestimi sklenenými šošovkami o zornom uhle 135°. Clona objektívu s hodnotou F2.0 umožňuje zhotovovanie záberov vo vysokej kvalite ako vo dne, tak aj v noci. Rozlíšenie nahrávaného záznamu je možné zvoliť z dvoch nastavení Full HD 1920×1080px a 1280×720px pri zachovaní rovnakej snímkovacia frekvencia 30 fps. Funkcia detekcie pohybu je vhodná pre ochranu auta, kedy je vypnuté a zaparkované. Kamera začne nahrávať, akonáhle sa niekto pohybuje v zábere kamery.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Genius DVR-FHD660G poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Genius

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno