Domov Novinky Genesis uvádza novú štýlovú PC skrinku

Genesis uvádza novú štýlovú PC skrinku

Zdielať

Genesis predstavuje novú počítačovú skrinku Irid 400 RGB, ktorá ponúka dostatočný vnútorný priestor, usporiadanie káblov, funkčnosť, vzhľad a tiež štyri ventilátory s funkciu PWM.

Poteší čelný a bočný panel z tvrdeného skla, štýlový čierny dizajn, či ľahká inštalácia diskov bez použitia špeciálnych nástrojov. Skriňa je vybavená štyrmi ventilátormi s ARGB podsvietením, ktoré je ovládané cez rozbočovač ventilátorov. Vďaka tomu majú používatelia plnú kontrolu nad rýchlosťou ventilátorov, ale taktiež nad ich podsvietením. Komunikácia prebieha diaľkovo, alebo priamo ovládacími tlačidlami na rozbočovači. Diaľkové ovládanie je bezdrôtové, využívajúce Wi-Fi. Rozbočovač ventilátorov je kompatibilný so základnými doskami vybavenými 3-pinovými 5V ARGB konektormi (ASUS, ASRock, Gigabyte a MSI).

Prietok vzduchu sa nasáva bočným panelom cez vzduchový filter a ak je potrebné, skriňa môže byť dodatočne osadená ďalšími ventilátormi (120 nebo 140 mm). Navyše je v skrini dostatok priestoru na inštaláciu vodného chladenia v prednej časti skrine a to do veľkosti 280 mm. Konštrukcia skrine využíva oceľ s povrchovou úpravou. Pevné disky je možné inštalovať jednoducho, bez použitia špeciálnych nástrojov, do predinštalovaných rámčekov. Samozrejmosťou sú vzduchové filtre, ktoré chránia komponenty pred prachom. Sú umiestnené na spodnom, hornom a prednom paneli. Skriňa Genesis Irid 400 RGB je dostupná za 69 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno