Domov Novinky Genesis uvádza novú myš Krypton 770

Genesis uvádza novú myš Krypton 770

Zdielať

Poľská spoločnosť Genesis uvádza jednu zo svojich najlepších herných myší, Krypton 770. Myš používa snímač PMW3360, ergonomický tvar, komfortné bočné rukoväte a nízku hmotnosť.

Najdôležitejšou vlastnosťou profesionálnych herných myší je snímač a preto je myš vybavená jedným z najlepších herným snímačov dostupných na trhu PMW 3360 od firmy PixArt, ktorý umožňuje rýchle a precízne pohyby. Snímač poskytuje možnosť nastavenia rozlíšenia v rozmedzí od 100 do 12000 DPI, kde si používateľ môže pripísať 6 prednastavených hodnôt, ktoré je možné prepínať pomocou tlačidla zmeny DPI. K tomu snímač ponúka zrýchlenie 50 G, rýchlosť spracovania dát 12 000 FPS a rýchlosť sledovania kurzora 250 ips. Cena myšky je stanovená na 39 eur.

Žiadna profesionálna myš sa nezaobíde bez pokročilého softvéru, ktorý umožňuje nahrávanie makier a priradenie ľubovoľných funkcií ku každému z 7 tlačidiel myši, ale taktiež poskytuje až jedenásť režimov podsvietenia s možnosťou výberu obľúbenej farby z palety RGB (16 miliónov farieb). Ak by to používateľom nestačilo, tak softvér obsahuje aj niekoľko ďalších nastavení ako sú: citlivosť kurzora, rýchlosť dvojitého kliknutia, rýchlosť rolovania a iné. Navyše všetky uložené nastavenia si myš zapamätá vďaka integrovanej pamäti, čo umožňuje pripojenie myši k inému počítaču bez nutnosti inštalovania softvéru a opätovného prevedenia nastavení.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno