Domov Novinky Genesis Thor 200 RGB ponúka hybridné spínače

Genesis Thor 200 RGB ponúka hybridné spínače

Zdielať

Veľké množstvo herných nadšencov sa nemôže pri výbere rozhodnúť, ktorý typ klávesnice je lepší: mechanická, alebo membránová?

Genesis prichádza s revolučnou klávesnicou s názvom Thor 200 RGB, ktorá používateľom túto dilemu pomôže vyriešiť, pretože v sebe skrýva hybridnú technológiu, ktorá je kombináciou tých najlepších vlastností mechanickej a membránovej klávesnice.

Tichá prevádzka s bleskurýchlou odozvou, odolnosť, vstavaný USB a Audio rozbočovač a iné nadštandardné riešenia, ktoré uľahčujú používanie, ako aj efektné RGB podsvietenie s možnosťou nastavenia jedného z deviatich režimov robí Thor 200 RGB neprekonateľnou nielen počas hrania hier, ale aj pri bežnom použití.

Používateľ získava rýchlu odozvu 8 ms pri sile stisku 60 g, čo sú hodnoty klasických mechanických klávesníc, ale pri oveľa nižšej hlučnosti počas prevádzky. Hybridné spínače poskytujú dobrú odolnosť pri náročnejšom používaní až 20 miliónov klikov s charakteristickým jemným cvaknutím v aktivačnom bode, ktorý informuje užívateľa o aktivácii klávesu.

V zadnej časti klávesnice je vstavaný rozbočovač dvoma portami USB 2.0 a audio vstupmi pre mikrofón a slúchadlá. Táto nadštandardná funkcia umožňuje pripojenie myši, USB flash disku, slúchadiel a iných zariadení priamo do klávesnice, čo značne uľahčuje každodenné používanie, keďže najdôležitejšie porty budete mať stále po ruke.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno