Domov Novinky Genesis Rhod 600 – Klávesnica s RGB podsvietením

Genesis Rhod 600 – Klávesnica s RGB podsvietením

Zdielať

Rhod 600 je klávesnica, ktorá je vybavená membránovými spínačmi a programovateľnými klávesmi, ktoré je možné naprogramovať klávesových skratiek. Väčšina používateľov ocení použitie podpierky zápästia, ktorá zvyšuje pohodlie a šesťzónové RGB podsvietenie, ktoré zvýrazňuje atraktívny vzhľad tejto klávesnice.

Každý hráč uprednostňuje individuálne nastavenie a preto Genesis Rhod 600 ponúka šesť makro kláves a tri profily, ku ktorým je možné pomocou hardvérových skratiek pripísať ľubovoľnú kombináciu kláves a spustiť tým napríklad vražednú paľbu v počítačovej hre jediným stlačením tlačidla. Softvér ďalej umožňuje naprogramovať obľúbenú multimediálnu funkciu pre každú zo 104 kláves. Klávesnica ponúka šesťzónové RGB podsvietenie kláves, ktoré umožňuje nastavenie obľúbenej farby podsvietenia pre každú zo šesť zón.

Výber farieb je obmedzený na sedem farebných kombinácií (červená, zelená, modrá, žltá, bledomodrá, fialová, biela) s možnosťou nastavenia deviatich svetelných režimov. Medzi najzaujímavejšie patrí režim s efektom „Prismo“ (efekt pohybujúcej sa dúhy). Za zmienku taktiež stojí režim „Ekvalizér“, ktorý reaguje na zvuky z okolia, tento režim spustíte kombináciou tlačidiel FN+9. V každom režime si môžete nastaviť jas podsvietenia podľa individuálnej potreby, aby vás svetlo neoslepovalo behom nočných bojov a súčasne našli tú správnu klávesu.

Niektorí hráči preferujú nastavenie klávesnice, kde klávesy WASD fungujú ako šípky. Vďaka klávesovej skratke FN + W môžete rýchlo zameniť klávesy WASD na klávesy s funkciou šípok, bez toho aby ste museli vykonať časovo náročné zmeny softvéru, alebo v nastavení hry. Dobrá herná klávesnica musí v prvom rade poskytnúť vysokú odolnosť a pohodlie behom náročného používania. Okrem toho výklopné zadné nôžky umožňujú nastaviť naklopenie klávesnice a urobiť jej používanie ešte pohodlnejšie.

Klávesnica poskytuje intuitívny prístup k ovládaniu multimédií, čo ocení každý náročný používateľ. Ovládať multimédia je možné ľahko pomocou kombinácie kláves FN + F1 – F12. Poteší mechanizmus kláves, ktorý je srdcom každej klávesnice a ktorý je navrhnutý tak, aby sa v prípade poliatia dovnútra nedostala žiadna kvapalina. Okrem toho odvodňovacie otvory pomáhajú rýchlo osušiť zariadenie a zabrániť prípadnému poškodeniu. Klávesnica Genesis Rhod 600 RGB je dostupná za 32 eur s DPH.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno