Domov Novinky Genesis predstavuje hráčsky stôl Holm 300 RGB

Genesis predstavuje hráčsky stôl Holm 300 RGB

Zdielať

Genesis Holm 300 RGB je zaujímavý stôl určený pre hráčov hier, ktorý je vybavený množstvom dodatočných funkcií, či RGB podsvietenia a praktických držiakov, vďaka čomu bude mať používateľ príslušenstvo po ruke.

Stabilná konštrukcia, nohy a veľká doska s rozmiestnením dodatočných držiakov vytvárajú komfortné podmienky aj počas niekoľkohodinového používania. Doska stolu je vyrobená z kvalitného odolného materiálu pokrytého laminovaným povrchom s karbónovým dizajnom. Stôl tiež obsahuje menšiu poličku pre monitor, ktorá umožňuje umiestniť monitor vyššie a zabezpečiť správne držanie hlavy, čo znižuje únavu očí a krku pri častom používaní. Pod poličkou tým vznikne dodatočný ukladací priestor pre príslušenstvo a drobnosti. Ak poličku práve používateľ nechce používať, tak ju môže odskrutkovať a v prípade potreby znovu pripevniť. Stôl obsahuje aj niekoľko praktických riešení, ktoré sú zakomponované do dosky stola. Jedným z nich je integrovaný rozbočovač s tromi portami USB 3.0, ako aj integrovaná bezdrôtová nabíjačka pre indukčné nabíjanie mobilných zariadení. Ďalej je to cable management, ktorý umožňuje káble usporiadať a udržať na stole poriadok.

Stôl tiež ponúka držiak na slúchadlá a gamepady, ale aj na hrnček, či plechovku, vďaka ktorému chráni povrch stola pred poškodením a periférie pred náhodným poliatím kvapalinou. Montáž držiakov je univerzálny, takže si ich môže používateľ nainštalovať na ľubovoľnej strane. Čerešničkou na torte je ovládateľné LED podsvietenie s možnosťou nastavenia niekoľkých režimov a efektov. Pomocou pribaleného diaľkového ovládača môže používateľ meniť farby, režimy, rýchlosť efektov a jas podsvietenia. Podsvietenie je umiestnené v spodnej časti dosky, čím neoslepuje používateľa, ale vkusne osvetľuje priestor okolo stola. Genesis Holm 300 RGB je dostupný za koncovú cenu 189 eur vrátane DPH.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno