Domov Novinky Genesis Irid 300 – Počítačová skriňa pre náročných

Genesis Irid 300 – Počítačová skriňa pre náročných

Zdielať

Genesis Irid 300 je momentálne to najlepšie, čo poľský výrobca ponúka v oblasti herných skríň. Tento model v sebe spája niekoľko vlastností ako priestranný interiér, kvalitné spracovanie, funkčnosť a vzhľad, ktorý je zvýraznený LED podsvietením a predným panelom z tvrdeného skla.

Skrinka je dodávaná v troch farebných variantoch so štyrmi 120 mm ventilátormi s podsvietením v červenej, modrej, alebo zelenej farbe. Pohľad na interiér skrine, ktorý rozsvecujú štyri ventilátory poteší určite každého počítačového nadšenca. A čo viac, každý z nich obsahuje podsvietenie s 33 LED diódami. Ale to nie je všetko, používateľ si môže nainštalovať tri dodatočné ventilátory v hornej časti skrine a ešte viac zefektívniť chladenie. K dispozícii je tiež miesto aj pre vodné chladenie.

Skrinka ponúka presklený predný panel a presklenú bočnicu, ktoré sú vyrobené z odolného tvrdeného skla. Presklený predný panel vhodne dopĺňajú tri ventilátory s podsvietením, ako aj prvok z brúseného hliníka, v ktorom sa nachádzajú tri USB porty a dva audio jack porty pre slúchadlá a mikrofón. Vďaka priehľadnej bočnici sa môžete popýšiť svojim nedupaným hardvérom pred známymi.

Skrinka bola navrhnutá tak, aby poskytla používateľovi voľnosť pri výbere komponentov. Vďaka absencii 5,25“ mechaniky v prednej časti sa do skrine zmestia aj tie najvýkonnejšie komponenty, ako aj vodné chladenie typu All-in-One. Priestranný interiér skrine umožňuje okrem iného inštaláciu grafickej karty o dĺžke až 415 mm, alebo chladenie procesora s výškou do 163 mm.

Skrinka je navrhnutá tak, aby inštalácia komponentov prebehla jednoducho a bez žiadnych komplikácií. Špeciálne kanály za základnou doskou uľahčujú vedenie kabeláže a pomáhajú udržať poriadok v spleti veľkého množstva káblov. K tomu skrinka obsahuje spodný tunel určený pre inštaláciu napájacieho zdroja a troch 3,5“ diskov, ktorý zároveň oddeľuje zdroj od hlavnej komory a zabraňuje tým prúdeniu horúceho vzduchu k ostatným dôležitým komponentom.

Ochranu pred prachom poskytujú dva prachové filtre s magnetickým pripevnením, ktoré sa dajú jednoducho odstrániť a vyčistiť. Po pravej strane predného panelu, výrobca zakomponoval regulátor otáčok ventilátorov, ktorý umožňuje nastavenie otáčok v troch režimoch: 0%, 50%, 100% , čím si používateľ môže vybrať medzi efektívnym odvodom tepla pri maximálnej záťaži, alebo tichým chodom ventilátorov pri menšej záťaži. Skrinka Genesis Irid 300 je dostupná za cenu 46 eur s DPH.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno