Domov Novinky Gamdias prináša na trh nové herné myši Ourea

Gamdias prináša na trh nové herné myši Ourea

Zdielať

Gamdias Ourea 01Gamdias prináša na trh nové herné myši Ourea v laserovom a optickom prevedení. Myš sa vyznačuje symetrickým prevedením vrátane postranných makro kláves. Šesť tlačidlová myš je programovateľná pomocou softvéru Hear, ktorý tiež sleduje či je v myši nainštalovaný aktuálny firmvér.

Tlačidlám možno tiež priraďovať rôzne funkcie vrátane klávesov klávesnice. Tieto funkcie je potom možné ukladať až do šiestich rôznych profilov pre využitie v rôznych hrách alebo naopak pre prácu. Oba nové modely sú vybavené systémom pre dovažovanie pomocou štyroch závaží hmotnosti 5 gramov, ktoré sa nachádzajú v spodnej časti myši.

Ourea Laser, je vybavená laserovým senzorom s 3600 dpi a Ourea Optical je vybavená optickým senzorom s 2500 dpi. Oba modely sú vybavené spínačmi s životnosťou 10 miliónov kliknutí. Počet kliknutí, ich intenzitu je možné spolu s ďalšími údajmi, ako je potrebné maximálna rýchlosť akou sa myši pohybovalo, sledovať v programe Hera.

Gamdias Ourea 02

Pripojovací kábel o dĺžke dva metre je zakončený pozláteným USB portom. U laserového prevedení je navyše kábel opletený pre jeho väčšiu odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Rozmery myši v oboch prevedeniach sú 129×66×40 mm.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Gamdias Ourea Optical poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Gamdias Ourea Laser poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Gamdias

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno