Domov Novinky Galaxy S5 zrejme príde zo snímačom na odtlačky prstov

Galaxy S5 zrejme príde zo snímačom na odtlačky prstov

Zdielať

Samsung Unpacked 5Opäť sa objavili informácie o pripravovanej vlajkovej lode spoločnosti Samsung. Predstavenie Galaxy S5 je čoraz bližšie.

Informácie hovoria o tom, že Samsung údajne do Galaxy S5 pridá snímač odtlačkov prstov, ktorý bude vložený do domáceho tlačidla. Do smartfónu sa bude môcť uložiť až 8 odtlačky prstov a každý kto bude mať v smartfóne uložený odtlačok bude môcť S5-ku odomknúť a používať, čo znamená aj prihlásenie do účtu Samsung, alebo do osobných priečinkov a súkromného ​​režimu, v ktorom budú môcť používatelia ukladať aplikácie a súbory len pre ich oči.

Ďalšou lahôdkou je údajne to, že na rozdiel od dotykového ID skenera na Apple iPhone 5S musí používateľ na Samsungu prejsť prstami pozdĺž tlačidla domov a odtlačok prsta sa objaví na obrazovke po procese. Dávnejšie informácie boli aj o skeneri sietnice, ale od týchto plánov údajne spoločnosť upustila. Špecifikácie Galaxy S5 naznačujú 3 GB RAM, štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 (alebo 805), taktovaný na 2,5 GHz, 16 alebo 21 MPx fotoaparát , 5,25 palcový QHD displej (2560×1440 px). Okrem toho bude pravdepodobne obsahovať TouchWiz s plochými kruhovými ikonami ako je to na obrázku.

Samsung Unpacked 5-2

Oficiálne predstavenie smartfónu by malo byť 24. februára 2014. Čo myslite? Pride spoločnosť len zo snímačom otlačkov prstov, alebo aj zo skenerov sietnice?

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokBSA láka na odmeny z bonzovania
Nasledujúci článokSpoločnosť HTC predstavila program Advantage
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno