Domov Novinky Galaxy S5 príde v plastovej a kovovej verzii

Galaxy S5 príde v plastovej a kovovej verzii

Zdielať

Galaxy S5-2Kórejské média dnes priniesli správu, že nový Samsung Galaxy S5 príde vyrobený v dvoch verziách v rozdielnom vyhotovení. Jedna bude vyrobená z plastu, a ta druhá z odolnejšieho a lákavejšieho kovu.

Existuje aj možnosť, že ten kov bude pravdepodobne z hliníka. Použitý procesor by mal taktiež prísť v dvoch variantách. Spomína sa 64-bitový Exynos čip a taktiež s novým Snapdragon 805. Snapdragon 805 by sa mal objaviť vo verzii vyrobenej z plastu. Prémiový 64-bit Exynos by sa mohol objaviť v kovom púzdre Samsungu Galaxy S5. Ten by sa podľa médii mal začať masovo vyrábať už v januári a Samsung očakáva menší dopyt. Približne 70% z predaja Galaxy S4. Spoločnosť Samsung by mala údajne uviesť Galaxy S5 vo februári a do predaja v priebehu marca 2014.

Galaxy S5 má disponovať uhlopriečkou okolo piatich palcov, ktorá môže byť aj 5,3 palcov s rozlíšením 2560×1440 pixelov. Taktiež má mať 3 GB RAM, 16 MPx fotoaparát a predný 2 MPx kameru. Veľkosť batérie prekvapila, tá by mala mať 4000 mAh. Samsung takúto batériu asi dosiahol zväčšením tela, alebo lepším využitím priestoru vo vnútri zariadenia aj vďaka flexibilným batériám, prípadne batériou, ktorá má stupňovitý dizajn. Čo si myslite o tejto správe z kórejských médii?

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokExtrémne crash testy notebooku ThinkPad T410 naživo
Nasledujúci článokPhilips prináša nové kancelárske monitory
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno