Domov Novinky Galaxy S4 I9505 dostane detský mód a Knox 2.0

Galaxy S4 I9505 dostane detský mód a Knox 2.0

Zdielať

Galaxy S4Samsung už vypušťa aktualizáciu Android 4.4 Kitkat pre Galaxy S4 (verzie I9500 a I9505). Jeho súčasťou je nový TouchWiz, aký sme videli v Galaxy Note 3, ale chýbalo pár vecí, ako je režim pre deti a Knox 2.0. Nový firmware má asi 130 MB a je k dispozícii ako cez softvér Kies, tak aj cez OTA.

Pridáva režim deti na Galaxy S4 plus najnovší bezpečnostný balík Knox 2.0 – obe funkcie mali premiéru na Galaxy S5. Aktualizácia tiež zlepšuje správu napájania a predĺži životnosť batérie, a navyše opravuje niektoré chyby a prináša drobné vylepšenia výkonu a používateľského rozhrania. V súčasnej dobe je k dispozícii aktualizácia pre model Galaxy S4 (I9505) v Nemecku rozšíri sa aj na ďalšie trhy a modeli už čoskoro.

Ak Vám príde táto aktualizácia na vaše smartfóny Galaxy S4 a zistíte aj ďalšie nové funkcie, ktoré prichádzajú s touto aktualizáciou, neváhajte sa snami podeliť o svoje skúsenosti nižšie v komentároch.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokSony: Aktualizácia pre Xperia Z, ZL, ZR a Xperia tablet Z
Nasledujúci článokObjavili sa informácie o Windows Phone 9
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno