Domov Novinky Galaxy S4 a Note 3 dostanú Android 4.4 ako prvé

Galaxy S4 a Note 3 dostanú Android 4.4 ako prvé

Zdielať

android 4.4 kitkatNa internete sa objavil uniknutý harmonogram aktualizácii zariadení spoločnosti Samsung. Zároveň ukazuje, ktoré zariadenia budú aktualizované ako prve na Android 4.4 Kitkat. Ako sme mohli očakávať prvé zariadenie, ktoré dostane aktualizáciu na Android 4.4 bude Galaxy S4 a Galaxy Note 3 už za dva mesiace od teraz a to už v januári. Ale ako je vidieť na fotografii nižšie, tak naprázdno neobídu ani majitelia starších modeloch ako Galaxy S3 a taktiež Galaxy Note 2. Plánovane aktualizácie na Galaxy S3 a Note 2 by podľa tohto mali prísť Marci alebo apríli 2014. 

Nový Android 4.4 KitKat zlepšuje výkon UI. Podľa informácii to znamená, že všetky zariadenia, aby sa aktualizáciou na Kitkat by mala ponúknuť hladší a rýchlejší ako inokedy, s ešte lepším multi-tasking a lepšou správu RAM pamäte. Sme si istí, že Samsung prinesie niekoľko dobrôt pre svoj TouchWiz UI. Dúfajme len, že sa Samsung poučil z chybami, ktoré postretli aktualizáciu 4.3 pre Galaxy S3.

Tieto informácie zatiaľ spoločnosť Samsung nepotvrdil takže je otázne na koľko môžme veriť týmto informáciám.

samsung update 4.4

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokZopo predstavil prvý smartfón s 8 jadrovým procesorom
Nasledujúci článokElegantný dotykový monitor od Aceru
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno