Domov Novinky Galaxy Round s 5,7 palcovým displejom zaoblený na okrajoch

Galaxy Round s 5,7 palcovým displejom zaoblený na okrajoch

Zdielať

Samsung-Flexible-DisplayPoslednú dobu sa toho okolo spoločnosti Samsung točí veľa správ. A podľa najnovších informácii pripravuje ďalší smartfón do kolekcie Galaxy. 

Zakrivený Galaxy Round, ktorý by mal byť oznámený tento týždeň ako prvý smartfón s flexibilným displejom, bude mať rovnaké špecifikácie ako Galaxy Note 3, podľa správy zverejnenej ETNews a bude spustený v Kórei SK Telecom práve niekoľko dní potom oficiálnom predstavení.

Podľa Rbmen, bude mať displej 5,7 palcov a bude zakrivený po vrstevnici (strany) na zariadení. Zakrivená obrazovka tiež zlepší zážitok pri sledovaní filmov alebo hraní hier, zatiaľ čo rozlíšenie zostane na 1080 p. Ostatné špecifikácia bude údajne obsahovať Snapdragon procesor 800 a Android 4.3, a zrejme nebude mať pero S, ktorý by mal pomôcť udržať náklady na nízkej úrovni, aj keď je to stále pomerne vysoká cena.

Ako vždy, nič nie je potvrdené hneď, takže sa všetko dozvieme v deň predstavenia, alebo ak sa ešte dostanú vonku ďalšie informácie.

Zdroj: Sammobile.com

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung pripravuje smartfón pre Japonský trh
Nasledujúci článokRecenzia: Logitech T620 Touch Mouse
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno