Domov Novinky Galaxy NotePro 12.2 a TabPro 8.4 sú už u nás v predaji

Galaxy NotePro 12.2 a TabPro 8.4 sú už u nás v predaji

Zdielať

Samsung Galaxy NotePro 12.2Nové inteligentné zariadenia Samsung Galaxy NotePro a TabPro sú určené používateľom, ktorí hľadajú prvotriedny výkon a funkcie. Charakteristické sú veľkým displejom WQXGA, pokročilými nástrojmi a aplikáciami pre zvýšenie produktivity. Na slovenskom trhu sú modely dostupné vo verzii WiFi a LTE od 14. marca 2014.

Samsung Galaxy NotePro má ako prvý na svete 12,2-palcový WQXGA Widescreen displej (16:10), ktorý ponúka nadštandardné rozlíšenie 2560×1600 pixelov. Je preto ideálny nielen pre sledovanie videí vo Full HD kvalite, ale aj pre zobrazenie širokej škály mobilného obsahu od partnerov spoločnosti Samsung, ktorý je vopred nahraný do zariadenia, alebo zadarmo na stiahnutie. Obe zariadenia taktiež podporujú zobrazenie viacerých okien súčasne – vďaka funkcii MultiView je možné obrazovku rozdeliť až na štyri rôzne okná.

Samsung Galaxy NotePro 12.2 a TabPro 8.4

Perom S Pen, ktoré je súčasťou Samsung Galaxy NotePro, je potom možné presúvať obsah z jedného okna do druhého, alebo pomocou funkcie Okno pera nakresliť kdekoľvek na obrazovke okno ľubovoľnej veľkosti a preniesť do neho aplikáciu. Na veľkom displeji je tiež možné prezerať časopisy alebo knihy v pôvodnom formáte. Odporúčaná maloobchodná cena Samsung Galaxy NotePro 12.2 je pre verziu WiFi 719 € s DPH a pre verziu LTE 809 € s DPH.

Jednou z najväčších predností nového tabletu Samsung  Galaxy TabPro 8.4 je dokonale jemný LCD displej so špičkovým rozlíšením 4 miliónov pixelov (2560×1600 px) a 356 ppi, čím TabPro prekonáva konkurenčné modely tabletov. Vďaka svojim rozmerom je navyše kompaktný a ľahko prenosný – tenký je len 7,2 mm. Odporúčaná maloobchodná cena Samsung Galaxy TabPro 8.4 je pre verziu WiFi 389 € s DPH a pre verziu LTE 479 € s DPH.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno