Domov Novinky Galaxy Fold je pripravený na septembrové uvedenie na trh

Galaxy Fold je pripravený na septembrové uvedenie na trh

Zdielať

Kórejský Samsung v úvode tohto roka oznámila, že na trh uvedie Galaxy Fold – prvý skladací smartfón spoločnosti, ktorý bude znamenať začiatok úplne novej kategórie mobilných prístrojov. Od tej doby pri Galaxy Fold urobila určité zlepšenia, aby zákazníkom zabezpečila čo najlepší zážitok.

Spoločnosť venovala dostatok času posúdeniu dizajnu výrobku, urobila nevyhnutné vylepšenia a zrealizovala dôkladné testy ich overenia. Vrchná ochranná vrstva displeja Infinity Flex bola potiahnutá až za rámik, takže je zrejmé, že je neoddeliteľnou súčasťou konštrukcie displeja a nie je určená na odstránenie. Tiež obsahuje ďalšie vylepšenia, ktoré lepšie chránia prístroj pred vonkajšími časticami a zároveň zachovávajú jeho osobité skladacie vyhotovenie – horná a spodná časť pántu bola spevnená novo pridanými ochrannými krytmi, pre zvýšenie ochrany displeja Infinity Flex boli pod displej pridané ďalšie kovové vrstvy a priestor medzi pántom a telom smartfónu Galaxy Fold sa zmenšil.

Okrem týchto vylepšení spoločnosť pracuje aj na zdokonalení používateľského prostredia, vrátane optimalizácie aplikácií a služieb určených pre používateľské prostredie určené pre skladací smartfón. Spoločnosť v súčasnej dobe realizuje testy finálneho produktu, aby na vybraných trhoch mohol  toto zariadenie spotrebiteľom ponúknuť od septembra. Ďalšie informácie o dostupnosti produktu budú poskytnuté neskôr s blížiacim sa dátumom uvedenia na trh. Galaxy Fold mení koncept smartfónu a spôsob, akým ich používame na komunikáciu a interakciu v každodennom živote. K najdôležitejším funkciám je možné pristupovať cez vonkajší displej a držať pri tom smartfón pohodlne v jednej ruke, alebo je možné ho roztvoriť a používať viacero aplikácií naraz.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno