Domov Novinky Futuremark oznámila 3DMark Sky Diver Benchmark

Futuremark oznámila 3DMark Sky Diver Benchmark

Zdielať

3dmarkFuturemark dnes oznámila 3DMark Sky Diver, nový DirectX 11 benchmark test pre herné notebooky a počítače strednej triedy. 3DMark Sky Diver je ideálny test pre porovnanie systémov s tradičnou DirectX 11 grafických kariet, mobilných grafík, alebo integrovanou grafikou.

Trailer k novému benchmarku ukazuje skydiving ženu do tajomného nezmapovaného miesta. Scéna priviedla k životu pokročilo spracované efekty. Sky Diver sa zobrazí v plnej paráde od 3-7 júna na akcii Computex, alebo sa môžte dozvedieť viac na webovej stránke Futuremark.

3DMark je len benchmark, ktorý ponúka celý rad testov pre rôzne triedy hardvéru:

  • Fire Strike: pre vysoko výkonné herné počítače (DirectX 11, úroveň 11)
  • Sky Diver: pre herné notebooky a strednú triedu počítačov (DirectX 11, úroveň 11)
  • Cloud Gate: pre notebooky a typické domáce počítače (DirectX 11, úroveň 10)
  • Ice Storm: pre tablety a vstupnú úroveň počítačov (DirectX 11, úroveň 9)

S 3DMark, môžete otestovať plný výkon moderného grafického hardvéru DirectX 11. Fire Strike je ako moderné hry na ultra vysokých nastaveniach, Sky Diver je bližšie k DirectX 11 ako hry na normálných nastaveniach. Je najlepšou voľbou pre porovnávanie vstupnej úrovne pre stredne veľké systémy a Fire Strike je perfektný benchmark pre vysoko výkonné herné počítače. 3DMark Sky Diver bude na veľtrhu Computex 3-7 júna spustený na displejoch ASUS, MSI, GIGABYTE, Galaxy, Inno3D, a G-Skill.

Sky Diver bude vydaná ako aktualizácia pre všetky vydania systému 3DMark, vrátane 3DMark Basic Edition. Ďalšie informácie, vrátane dátumu vydania, budú vyhlásené na veľtrhu Computex a na internetových stránkach Futuremark.

Zdroj: Tlačová správa Futuremark

Zdielať
Predchádzajúci článokASUS GTX Titan Z: Dvojčipový GK110 prichádza
Nasledujúci článokRecenzia: TP-Link TL-WR1043ND
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno