Domov Novinky FunFón zjednodušuje svoju ponuku a ide po konkurencii

FunFón zjednodušuje svoju ponuku a ide po konkurencii

Zdielať

FunFon-7 centovŽiadne mesačné poplatky a pritom volania, SMS, MMS správy a dáta v mobile za 7 centov, telefonovanie vo vlastnej sieti po prvej minúte zadarmo a dátovo neobmedzený internet za najviac 40 centov na deň. To je nová, jednoduchá a prehľadná ponuka od FunFónu.

Nové výhody prináša FunFón pod názvom Férofka. Ako už aj názov naznačuje, nový FunFón je výzvou pre konkurenciu – jeho cieľom je získať zákazníkov, ktorí za podobnú službu u konkurencie platia podstatne viac. Kým iní operátori pýtajú za volania do všetkých sietí od 9 do dávno prekonaných 13 centov a za správy od 5 do neuveriteľných 25 centov, FunFón Férofka má všetko za bezkonkurenčných 7 centov. To všetko bez zmlúv, záväzkov či ďalších poplatkov.

Jednoduchý cenník:

  • Volania do všetkých sietí na Slovensku: 0,07 eur/min
  • SMS/MMS do všetkých sietí na Slovensku: 0,07 eur
  • FunFón webofka (Internet v mobile): 0,07 eur/1 MB, najviac 40 centov za deň

FunFón dokazuje, že nízka cena a jednoduchosť sa nemusia vylučovať s kvalitnou sieťou, ktorá využíva najväčšiu a najrýchlejšiu 3G sieť na Slovensku od Orangeu. Jedine FunFónisti sa tak môžu pripojiť na internet v 3G sieti, ktorá je dostupná už pre viac ako 85% Slovákov.

FunFónisti tak získajú nielen najlepšie pokrytie, ale za internet v mobile nezaplatia viac než 40 centov za deň, a to len v deň, kedy ho využijú. Prvých 200 MB dátového prenosu je v rámci kalendárneho dňa k dispozícii s rýchlosťou 7,2 Mbit/s pre sťahovanie a 512 kbit/s pre odosielanie dát. Po prečerpaní 200 MB balíka zákazníci surfujú ďalej rýchlosťou 128/128 kbit/s.

FunFón sa netají, že chce svojou jednoduchou a prehľadnou ponukou získať zákazníkov konkurencie, umožní im priniesť si číslo od konkurencie rýchlo a jednoducho cez internet. Stačí kliknúť na tento web a všetko ostatné za nich vybaví FunFón. Ako odmenu im dá FunFón na pol roka ďalších 500 MB dát mesačne navyše. Len tak, bez poplatkov a viazanosti.

Zdroj: Tlačová správa FunFón

Zdielať
Predchádzajúci článokEpson: Prvý sublimačný transferový papier
Nasledujúci článokToshiba získala päť ocenení Red Dot Award 2014
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno