Domov Novinky FunFón: volania a správy pre kamošov zadarmo

FunFón: volania a správy pre kamošov zadarmo

Zdielať

FunFon-7 centovVolania aj SMS a MMS správy hoci aj s 10 kamošmi až na pol roka zadarmo. To je ďalšie vylepšenie FunFónu pre všetkých FunFónistov a ich kamošov, ktorí sa rozhodnú preniesť si svoje číslo do FunFónu.

Stačí, ak existujúci FunFónista presvedčí svojho kamaráta, aby prešiel na FunFón a automaticky obaja získajú vzájomné bezplatné volania a SMS a MMS správy až na pol roka zadarmo. Okrem toho, FunFón od dnes zlacňuje aj medzinárodné hovory do EÚ, USA a Kanady – stoja 12 centov za minútu. Okrem toho, že všetci zákazníci FunFón Férofky volajú, posielajú správy a sťahujú dáta v rámci SR za bezkonkurenčných 7 centov, je tu ďalšie vylepšenie ponuky.

Každý nový zákazník FunFónu môže získať aj vzájomné neobmedzené volania a správy na pol roka s tým FunFónistom, ktorý ho na FunFón presvedčí. Jeden zákazník FunFónu môže takto získať vzájomné bezplatné hovory až s 10 ďalšími zákazníkmi. Aktivácia benefitu je jednoduchá, zákazník tak môže spraviť prostredníctvom SMS alebo v zóne „Mám kartu“ na funfon.sk.

FunFón je jediná mobilná predplatená služba, na ktorú sa dá od iného mobilného operátora aj s číslom prejsť cez internet. Stačí navštíviť „prenos čísla“ na stránke operátora a všetko ostatné za nich vybaví FunFón. Nový zákazník ako odmenu za prenos čísla získa aj ďalších 500 MB dát mesačne navyše až na 6 mesiacov.

Zdroj: Tlačová správa FunFón

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno