Domov Novinky FunFón s LTE sieťou a novým dátovým balíkom

FunFón s LTE sieťou a novým dátovým balíkom

Zdielať

FunFon Logo 02FunFón myslí na svojich zákazníkov, ktorí chcú využívať internet naplno a neplatiť veľa peňazí. Prináša dve novinky – super rýchlu LTE sieť pre zákazníkov predplatených kariet FunFón bez poplatku a rozširuje ponuku služieb o dátový balík 500fka s 500 MB za 5 eur mesačne a surfovaním na sociálnych sieťach zdarma.

Aj FunFónisti si môžu užívať výhody LTE siete od Orangeu bez poplatku. Surfovať môžu maximálnou teoretickou rýchlosťou sťahovania dát až 150 Mbit/s a 50 Mbit/s odosielania dát. Pre prístup k ultra rýchlemu internetu je potrebné vlastniť mobilné zariadenie podporujúce LTE sieť. Nový dátový balík 500fka ponúka 500 MB dát za 5 eurový mesačný poplatok a k tomu neobmedzený a bezplatný prístup na sociálne siete.

Komu nestačí ani 500 MB mesačne, môže si navýšiť objem dát o ďalších 500 MB a to dokonca 9-krát v rámci jedného mesiaca. Prvé navýšenie o 500 MB stojí 3 eurá a každé ďalšie 1 euro. Vždy, keď zákazník vyčerpá 500 MB, môže si vybrať – surfovať ďalej do konca platnosti pôvodného balíka s rýchlosťou 128/128 kbps, alebo si dáta jednoducho navýšiť za zvýhodnený poplatok.

Zdroj: Tlačová správa FunFón

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno