Domov Novinky Foťte a natáčajte pod vodou s kamerou HTC RE

Foťte a natáčajte pod vodou s kamerou HTC RE

Zdielať

HTC RE 01HTC štartuje novú éru miniatúrnych kamier so svojou novinkou HTC RE, ktorá zaujme svojim netradičným dizajnom a funkciami. Minimalistický valcový tvar RE padne do dlane. Nie je potrebné zdĺhavo zapínať kameru – zabudovaný senzor ju automaticky aktivuje hneď po chytení do ruky. Veľké dotykové tlačidlo spúšte reaguje na dotyky. Krátke poklepanie spustí fotenie, dlhšie podržanie natáčanie videa.

V malej kamerke HTC RE je ukrytý 16 megapixelový CMOS senzor, Full HD (1080p) rozlíšenie a 146 stupňová šošovka. Disponuje tiež funkciami pre vytváranie spomalených a časozberných záberov. Prekážkou pre ňu nie je ani voda, proti ktorej je odolná bez potreby akýchkoľvek ďalších krytov a ochrán. HTC možno prepojiť s dnešnými smartfónmi pomocou RE aplikácie, ktorá automaticky synchronizuje zhotovené fotky, videá aj časozberné zábery cez WiFi.

Vďaka dostupnosti aplikácie pre Android a iOS, nie je potreba kameru spájať s PC. RE zálohuje všetok obsah do telefónu alebo cloudu a zvláda spolupracovať s aplikáciou Zoe, v ktorej možno jednoducho vyprodukovať videá profesionálnych kvalít. Celé zariadenie je navyše plne ovládateľné cez príslušnú aplikáciu v telefóne.

HTC RE 02

RE je úplne novým typom kamery – takým, ktorý užívateľom otvára celý svet tvorivých možností – a bude sa naďalej vyvíjať. Partneri HTC sa budú môcť podieľať na prinášanie nových možností skrz otvorené API/SDK. Neskôr ponúkne kamerka živé streamovanie v reálnom čase na váš YouTube kanál.

Zdroj: Tlačová správa HTC

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno