Domov Novinky Fotoaparáty Samsung WB: široká ponuka pre každého

Fotoaparáty Samsung WB: široká ponuka pre každého

Zdielať

Samsung WB2200F-2Spoločnosť Samsung  uviedla aj na slovenský trh tohtoročné prírastky do rodiny inteligentných fotoaparátov radu WB. Ich spoločným prvkom sú okrem vysoko kvalitnej optiky aj prémiové funkcie v čele s technológiou Tag&Go. Zachytené snímky je možné navyše okamžite zdieľať vďaka technológii NFC cez Wi-Fi, bez nutnosti nastavovania prenosu.

Revolučná technológia Tag&Go spoločnosti Samsung prepája nové fotoaparáty radu WB so smartfónmi či tabletmi iba priložením oboch zariadení k sebe, bez nutnosti ďalšej manuálnej konfigurácie. Umožňuje prístup k celému radu funkcií, ktoré uľahčujú zdieľanie snímok s priateľmi či rodinou jednoducho a okamžite.

Medzi ďalšie užitočné funkcie nových fotoaparátov Samsung WB patrí Remote Viewfinder, ktorá urobí z mobilného zariadenia vzdialený hľadáčik. Možno tak ovládať nastavenie záberu aj snímku vyfotografovať, a pritom mať stále celú kompozíciu, napríklad skupinovú fotografiu úplne pod kontrolou.

SMART fotoaparát Samsung WB2200F:
Fotografi s citom pre detail sa teraz môžu dostať ešte bližšie k akcii vďaka prémiovému fotoaparátu Samsung WB2200F. Je vybavený nadštandardným 60-násobným optickým zoomom a snímačom BSI CMOS 16MPx, takže výsledné snímky sú rovnako pestré a detailné ako reálne scény. Aj fotografie zhotovené z diaľky si udržia pôsobivé detaily a presnosť. Jedinečný optický zoom ponúka možnosť využitia dvojitej rýchlosti, alebo ísť priamo z nuly na 60-násobné priblíženie, čím zvyšuje flexibilitu fotografovania a kontrolu nad požadovanou snímkou.

Samsung WB2200FK dispozícii je 20mm širokouhlý objektív. Nahrávanie videa je možné vo vysokej kvalite 1080/30p Full HD, ktoré si majitelia fotoaparátu Samsung WB2200F vychutnajú do najmenšieho detailu na hVGA LCD displeji s uhlopriečkou 3 palce (75,0 mm). Zobrazuje tiež EVF. Odporúčaná cena Samsung WB2200F, ktorý je v predaji v čiernej farbe, je 429 Eur vrátane DPH.

SMART fotoaparát Samsung WB1100F:
Kompaktný fotoaparát Samsung WB1100F je určený pre dobrodružných fotografov, ktorí sa chcú priblížiť dôležitým momentom a podeliť sa o svoje snímky s rodinou a priateľmi. Vyniká 35-násobným optickým zoomom. Spoločne s 25mm širokouhlým objektívom je možné zachytiť aj hĺbku a šírku s perfektne zreteľnými detailmi.

Samsung WB1100FV nadväznosti na pôsobivé schopnosti zoomu vyvinul Samsung pre fotoaparát WB1100F tlačidlo Speed Control Key, ktoré umožňuje prechádzať rôzne úrovne priblíženia s rýchlosťou a ľahkosťou. Vďaka tomu už neprešvihnete detailné momenty pri zameriavaní na akciu. Speed Control Key je možné použiť aj v režime Panorama, ktorý vytvára nádherné panoramatické obrázky s ostrými detailmi. Fotoaparát Samsung WB1100F bude k dispozícii v čiernej farbe. Odporúčaná cena Samsung WB1100F je 239 Eur vrátane DPH.

Samsung SMART fotoaparát WB350F:
Elegantný kompaktný fotoaparát Samsung WB350F je vybavený 21-násobným optickým zoomom a 23mm širokouhlým objektívom. Umožňuje tak priblíženie objektu z veľkej diaľky, alebo zachytenie rozľahlej krajiny, vždy s ostrými detailmi a jasným obrazom. WB350F je tiež vybavený snímačom 16 MPx BSI CMOS, čo odstraňuje nutnosť používať blesk v nevhodných situáciách alebo akciách, pretože tento snímač potrebuje menej svetla než jeho konvenčné náprotivky, samozrejme bez straty kvality fotografie. Ďalším pôsobivým aspektom tohto zariadenia je jeho schopnosť nahrávať Full HD video pri rýchlosti 30 snímok za sekundu.

Samsung-WB350FSledovať ho je možné na hybridnom dotykovom hVGA LCD displeji s uhlopriečkou 3 palce (75,0 mm). Tento displej tiež poskytuje jednoduchú intuitívnu navigáciu pomocou ikon i textu. Rôzne inteligentné režimy, ktoré sú štandardnou súčasťou WB350F, reagujú na rastúci dopyt po možnosti editovať snímky priamo v zariadení. Okrem toho je fotoaparát schopný nahrávať originálne zábery priamo na Dropbox. Samsung WB350F bude k dispozícii v bielej, čiernej, hnedej, červenej a modrej farbe. Odporúčaná cena Samsung WB350F je 239 Eur vrátane DPH.

SMART fotoaparát Samsung WB50F:
Fotoaparát WB50F je vybavený 12-násobným optickým zoomom a snímačom 16 MPx CCD. Spoločne s mäkkým bleskom dosiahne optimálnu kvalitu snímok s mäkším a prirodzenejším osvetlením. Štandardnou súčasťou WB50F sú inteligentné režimy Smart Mode a Smart Auto, ktoré ponúkajú množstvo rôznych nastavení.

samsung_wb50fNapríklad Smart Auto automaticky zvolí nastavenie na základe analýzy scény. Samsung WB50F sa dodáva v troch rôznych farbách vrátane bielej, čiernej a červenej a jeho elegantný dizajn osloví tých, ktorí chcú kvalitný fotoaparát a módny doplnok v jednom. Odporúčaná cena Samsung WB50F je 169 Eur vrátane DPH.

SMART fotoaparát Samsung WB35F:
Samsung WB35F bol vytvorený pre náročných fotografických nadšencov, ktorí chcú cenovo dostupné zariadenie s pôsobivými zobrazovacími schopnosťami. Rovnako ako model WB50F je vybavený 12-násobným optickým zoomom a 16MP CCD snímačom, čo umožňuje zachytiť jedinečné obrazy v ostrom rozlíšení a v živých farbách.

samsung_wb35f-1Displej QVGA LCD s uhlopriečkou 2,7 palca (67,5 mm) zaisťuje jednoduchú navigáciu v nastavení či editáciu a zdieľanie zachytených okamihov. Fotoaparát WB35F je tiež vybavený režimom Smart Mode pre úpravu farby a kvality akejkoľvek snímky. Dodáva sa v štyroch rôznych farbách (čierna, červená, biela a fialová). Odporúčaná cena Samsung WB35F je 149 Eur vrátane DPH.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Zdielať
Predchádzajúci článokOperátori zaradili do ponuky Sony Xperia Z2
Nasledujúci článokVyhľadávače budú musieť na žiadosť vymazať vaše údaje
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno