Domov Novinky Firefox OS naberá rýchlosť v Európe

Firefox OS naberá rýchlosť v Európe

Zdielať

Firefox OS logoSmartfóny s operačným systémom Firefox založené na Mozille sa objavili v obchodoch v Srbsku, Čiernej Hore, Maďarsku a Grécku. So zahrnutím nových trhov, operačný systém Firefox je teraz k dispozícii v 13 krajinách po celom svete.

Telenor má Alcatel One Touch Fire smartfón k dispozícii v Srbsku, Maďarsku a Čiernej Hore. V Maďarsku je zariadenie k dispozícii u Deutsche Telekom a Cosmote taktiež ponúka v Grécku. Medzitým Telenor, prevádzkovateľ Nórska na báze tiež odhalil svoje plány na uvedenie smartfónov s operačným systémom Firefox do Ázie na začiatku roka 2014.

Smartfóny s OS Mozilla Firefox sú už v predaji po celom Mexiku, Peru, Uruguaji, Brazílii, Spojených štátov, Spojeného kráľovstva, Španielska, Kolumbie, Venezuely, Poľska a Nemecka.

Firefox OS

Aký máte názor na operačný systém Firefox? Chceli by ste smartfón s týmto OS?

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokLian Li ukázal prototyp novej skrine a chce poradiť
Nasledujúci článokLenovo Miix 2: 8 palcový tablet s Windows 8.1
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno