Domov Novinky FilmBox prinesie novinky, čo všetko možno očakávať?

FilmBox prinesie novinky, čo všetko možno očakávať?

Zdielať

Od apríla rozširuje filmový kanál FilmBox ponuku kinematografie o ďalšie filmové hity hollywoodskej aj európskej produkcie a od mája po novom aj o českú tvorbu. Kanál bude teraz dostupný pre televízne platformy aj v HD.

FilmBox si diváci obľúbili pre jeho širokú ponuku hollywoodskych blockbusterov, toho najlepšieho z európskej kinematografie i filmových lahôdok z ďalších kútov sveta. Globálna mediálna spoločnosť rozširuje programovú paletu kanála o československú filmovú klasiku. Od mája tak odvysiela legendárne komédie, ako Adela ešte nevečerala, Ať žijí duchové, Postřižiny alebo Hoří, má panenko, rovnako ako pôsobivé drámy Dobrí holuby sa vracajú, Všetci dobrí rodáci či Spalovač mrtvol. Z československej novej vlny konca šesťdesiatych rokov uvedie aj ďalšie nezabudnuteľné snímky ako Skřivánci na niti, Obchod na korze, Adelheid, Rozmarné léto alebo Ostro sledované vlaky.

Medzi stovkami filmových titulov z hollywoodskej produkcie sa okrem iného objavia vybrané hity štúdií Miramax a Paramount Pictures. V rámci novej licenčnej zmluvy uvedie kultové snímky režiséra Quentina Tarantina, oba diely trhákov Kill Bill, Kill Bill 2 či gangsterky Pulp Fiction a Jackie Brown. Filmoví fajnšmekri sa môžu tešiť aj na exploitačný horor Od súmraku do úsvitu, ktorý podľa Tarantinovho scenára nakrútil jeho partner Robert Rodriguez.

Tento rok na obrazovky kanálu prichádza aj hollywoodska klasika ako Búrlivé dni s Tomom Cruisom a Nicole Kidman, Hellboy dvojnásobného oscarového vizionára Guillerma Del Torro, Terminál v réžii Stephena Spielberga s Tomom Hanksom a Catherine Zeta-Jones v hlavných úlohách, Talentovaný pán Ripley v podaní Matta Damona či oscarové snímky Frida, Návrat do Cold Mountain a Americká krása.

Medzi ďalšie snímky, ktoré tento rok prichádzajú patria tiež obľúbené komédie, ako sú prvé tri filmy série Scary Movie, obe dobrodružstvá zvieracieho detektíva Ace Ventura alebo Starsky & Hutch s Benom Stillerom, Owenom Wilsonom a Snoop Doggom. Z hollywoodskych blockbusterov uvedie okrem iného drámu Let Roberta Zemeckisa s Denzelom Washingtonom v hlavnej úlohe alebo komédie Zoolander a Zoolander No. 2 s Benom Stillerom v hlavnej úlohe aj režisérskom kresle.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno