Domov Novinky FilmBox Premium prinesie top filmy

FilmBox Premium prinesie top filmy

Zdielať

FilmBox ExtraSpoločnosť SPI International, ktorá prevádzkuje rodinu kanálov FilmBox, sa dohodla na spolupráci s americkou filmovou a distribučnou spoločnosťou NBCUniversal. Českí a slovenskí diváci si tak budú môcť na novej stanici FilmBox Premium pozrieť prvotriedne filmové snímky a hollywoodske blockbustre. FilmBox Premium od 1. decembra nahradí doterajšiu vlajkovú loď FilmBox Extra. Dohodou získava SPI vysielacie práva na niekoľko desiatok filmov vyprodukovaných štúdiom NBCUniversal v roku 2012.

FilmBox Premium začne nový obsah vysielať už tento december. Svoju sviatočnú vysielaciu štruktúru vystuží uznávanými snímkami ako hudobná dráma Bedári, kde zažiarili hviezdy ako Hugh Jackman, Russel Crowe a Anne Hathaway. Diváci sa môžu tešiť v decembri aj na rodinný film Máme radi veľryby, v hlavnej roli s Kristen Bell, Drew Barrymore a Tedom Dansonom. Silvester môžete na FilmBox Premium osláviť s hrdinami akčnej komédie Macík, Markom Wahlbergom a Milou Kunis. Táto snímka, ktorá len nedávno bežala v našich kinách, zažije na programoch FilmBox svoju slovenskú televíznu premiéru.

FilmBox Premium

SPI International získala práva na celkovo osemdesiat filmových titulov vrátane populárnych komédií (Zásnuby na dobu neurčitú; Wanderlust), rodinných filmov (Lorax; Norman a duchovia) či akčných snímok (Bournov odkaz; Kontraband; Päste zo železa). Dohoda taktiež zahŕňa viacero ešte stále horúcich kinohitov a televíznych titulov spred roka 2012.

SPI International a NBCUniversal zamýšľajú pokračovať v spolupráci aj do budúcnosti. Obaja partneri už teraz pracujú na ďalšej dohode, ktorá sa týka akvizície ďalších filmových titulov najvyššej kvality, ktoré americké štúdio vyprodukovalo v roku 2013.

Zdroj: Tlačová správa FilmBox

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno