Domov Novinky Evolveo StrongPhone G4: Telefón s horčíkovým rámom

Evolveo StrongPhone G4: Telefón s horčíkovým rámom

Zdielať

Evolveo uvádza na trh nový, kompaktný, vodotesný a odolný Android LTE smartfón StrongPhone G4. V tenkom a elegantne vyzerajúcom tele sa skrýva vnútorný pevný ochranný rám SolidStone, ktorý je vyrobený špeciálnou technológiou s využitím horčíka. Tento rám dodáva telefónu nadštandardnú mechanickú odolnosť, ktorá ho chráni pred následkami nárazov a pádov.

Telefón je po stranách vybavený kovovými výstužami tmavošedej farby, ktoré môžu byť ľahko vymenené za bočné lišty striebornej farby, ktoré sú súčasťou balenia. Ako sme pri odolných telefónoch značky Evolveo zvyknutí, i tento model spĺňa stupeň krytia IP68, takže vodotesnosť v metrovej hĺbke po dobu 30 minút je samozrejmosťou.

Základom je nový štvorjadrový 64-bitový procesor MediaTek, dopĺňa ho 3GB operačná pamäť a 32 GB vnútorná pamäť, ktorú možno rozšíriť pomocou micro SDHC/SDXC karty. Telefón podporuje taktiež funkciu Adaptívneho úložiska, ktoré vie implementovať pamäťovú kartu ako plnohodnotnú časť úložiska.

Smartfón je dodávaný s novým operačným systémom Android 6.0, ktorý nie je nijak upravený. Podpora vysokorýchlostných 4G/LTE sietí je v dnešnej dobe samozrejmosťou. Bezdrôtové pripojenie na internet je realizované pomocou bezdrôtového Dual Band Wi-Fi, kedy duálna frekvencia 2,4 GHz a 5 GHz zabezpečí vyššiu prenosovú rýchlosť a stabilitu a nižšie rušenie signálu.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno