Domov Novinky Evolveo predstavuje nový odolný telefón StrongPhone Q8

Evolveo predstavuje nový odolný telefón StrongPhone Q8

Zdielať

Novinka v produktovej rade odolných telefónov Evolveo StrongPhone prináša smartfón s osemjadrovým procesorom a nesie označenie G8. Medzi prednosti telefónu patrí podpora technológie MediaTek CorePilot, čítačka otlačkov prstov, NFC, vnútorná pamäť 64 GB a 20 MPx fotoaparát so snímačom Samsung Isocell.

Používatelia ocenia rýchlosť dobíjania integrovanej vysokokapacitnej batérie 3000 mAh z nuly na 60% za 83 minút. Telefón je vybavený rozhraním USB-C a jeho HD displej má 5,2“. Vodotesnosť a celková odolnosť telefónu je v súlade s normami IP68 a MIL-STD-810G:2008. Telefón je dodávaný s čistým operačným systémom Android 7.0. Telefón je dostupný za doporučenú cenu 314 eur s DPH.

Telefón používa 64-bitový osemjadrový procesor a 4GB operačnú pamäť. Technológia MediaTek CorePilot umožňuje maximalizovať výkon osem jadier procesoru a riadiť jeho činnosť s ohľadom na úsporu batérie. Vnútornú pamäť možno rozšíriť pomocou microSD karty až do 128GB. Smartfón podporuje tiež najnovšie siete 4G/LTE a to najviac do rýchlosti 150/50 Mbps. Signalizačná dióda informuje používateľa o zmeškaných hovoroch a prichádzajúcich SMS správach bez nutnosti zapínať telefón.

Výrobca vylepšuje pri modeli StrongPhone G8 aj vybavenie na fotografovanie a záznam videa vo Full HD. Telefón má 20 MPx fotoaparát, ktorý využíva obrazový snímač Samsung Isocell. Telefón má tiež ergonomicky tvarované šasi s pogumovaným povrchom doplnený o vnútorný pevný ochranný rám SolidStone vyrobený zo zliatiny titánu. Vodotesnosť mobilného telefónu je certifikována podľa normy IP68 (ponorenie do vody po dobu 30 minút v hĺbke 1,2 metra). Odolnosť je v súlade so štandardmi MIL-STD-810G:2008 Ministerstva obrany USA (United States Department of Defense).

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno