Domov Novinky Evolveo predstavuje nový a odolný StrongPhone G4

Evolveo predstavuje nový a odolný StrongPhone G4

Zdielať

Evolveo uvádza na trh nový kompaktný vodotesný odolný Android smartfón s LTE konektivitou. V tenkom a elegantne vyzerajúcim tele sa skrýva vnútorný pevný ochranný rám SolidStone, ktorý je vyrobený špeciálnou technológiou s využitím horčíka.

Tento rám dodáva telefónu nadštandardné mechanickú odolnosť, ktorá ho chráni pred následkami nárazov a pádov. Telefón je po stranách vybavený elegantnými kovovými výstuhami tmavo šedej farby, ktoré môžu byť ľahko vymenené za bočné lišty striebornej farby, ktoré sú súčasťou balenia.

Ako sme u odolných telefónov Evolveo zvyknutí, aj tento model spĺňa stupeň krytia IP68, takže vodotesnosť v metrovej hĺbke po dobu 30 minút je samozrejmosťou. Hardvérovým základom je štvorjadrový 64-bitový procesor MediaTek založený na architektúre ARM Cortex A53.

Telefón ponúka 3GB operačnej pamäte a tiež 32 GB vnútornú pamäť, ktorú možno jednoducho rozšíriť pomocou microSD karty. Model je dodávaný s novým operačným systémom Android 6.0 Marshmallow a nie je nijako upravený. Podpora vysokorýchlostných 4G LTE sietí je v dnešnej dobe samozrejmosťou.

Bezdrôtové pripojenie na internet je realizované pomocou bezdrôtového dual band Wi-Fi, kedy duálna frekvencia 2,4 GHz a 5 GHz zabezpečia vyššiu prenosovú rýchlosť a stabilitu a nižšie rušenie signálu. Displej má 4,5” a rozlíšenie HD, pričom ide o IPS panel.  Je tu ďalej 8 MPx fotoaparát, ktorý využíva snímač Sony Exmor R a video možno natáčať vo Full HD kvalite.

Model tiež podporuje rýchle nabíjanie batérie a navyše umožňuje dual SIM režim. Konštrukcia telefónu spĺňa podmienky testov Ministerstva obrany USA (United States Department of defense) MIL-STD-810G: 2008. Evolveo StrongPhone G4 bude dostupný v januári 2017 za predpokladanú maloobchodnú cenu 329 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno