Domov Novinky Evolveo predstavuje elektro kolobežku s mobilnou aplikáciou

Evolveo predstavuje elektro kolobežku s mobilnou aplikáciou

Zdielať

Evolveo predstavuje elektrickú kolobežku ES-LR1 s mobilnou aplikáciou pre vyšší komfort jazdy a účinným nastavením maximálnej rýchlosti pre deti. Čo všetko prináša?

Elektrická kolobežka je vybavená motorom s výkonom 250W, ktorý je schopný poskytnúť okamžitý výkon až 500W. Kolobežka je schopná dosahovať rýchlosť 30 km/h, s dojazdom na jedno nabitie do 40 km, pričom batéria má kapacitu 10,4 Ah. Inteligentný systém správy batérie (BMS) chráni batériu pred prebíjaním, podpätím a vysokou teplotou. Kolobežka má 8,5″ nafukovacie pneumatiky, dvojitý brzdný systém, ktorý sa skladá z kotúčovej brzdy na zadnom kolese a protiblokovacej brzdy eABS. Responzívna brzdná dráha je len 3,9 metra. Stojaca plocha je pre vyššiu bezpečnosť potiahnutá protišmykovou silikónovou vrstvou so zosilnenou odolnosťou proti UV žiareniu. Kolobežka spĺňa normy odolnosti IP54, nevadí jej striekajúca voda, dážď a prach.

Kolobežka má predné aj zadné svetlá, predný svetlomet má dosah 8 metrov, zadné svetlo je vybavené funkciou brzdového svetla. Originálne riešenie skladacieho mechanizmu zabraňuje nechcenému zlomenie riadidiel a uľahčuje zloženie kolobežky na prenášanie alebo uloženie. Kolobežka má dĺžku 1094 mm a výšku 1177 mm, ktorá sa po zložení zmenší na 474 mm. Nosnosť je 120 kg. Kolobežka je vybavená elektronickým zámkom, ďalej má tempomat s možnosťou aktivácie pri nastavenej rýchlosti a dva jazdné režimy s obmedzením maximálnej rýchlosti. Prehľadný farebný displej poskytuje dostatok informácií vrátane dojazdu, aktuálnej rýchlosti, alebo zvoleného jazdného režimu.

Mobilná aplikácia je dostupná pre smartfóny s operačným systémom Android i iOS a poskytuje širšie možnosti využitia, vrátane detailných jazdných štatistík, informácií o stave batérie, alebo prednastavenia tempomatu, jazdných režimov a rýchlostných limitov. Spárovanie mobilného zariadenia s kolobežkou je jednoduché a rýchle. Vďaka svojim vlastnostiam a technickému riešeniu je kolobežka určená nielen deťom, ale predovšetkým dospelým pre slobodný pohyb v mestách, po spevnených cestách aj nenáročnom teréne. Elektrická kolobežka Evolveo ES-LR1 je dostupná prostredníctvom siete internetových obchodov, pričom odporučená koncová cena je 503 eur vrátane DPH.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno