Domov Novinky Evolveo predstavil dve skrinky s LED podsvietením

Evolveo predstavil dve skrinky s LED podsvietením

Zdielať

Dve novinky v ponuke počítačových skríň ATX značky Evolveo (Functio 1 a Functio 2) zaujmú svojim futuristickým dizajnom s ostrými líniami a efektným LED podsvietením v režime Rainbow. Podsvietenie robia predinštalované LED pásiky, ktoré je možné ovládať špeciálnym tlačidlom.

Obe majú premyslený systém chladenia a do skríň je možné inštalovať šesť 120 mm ventilátorov, alebo päť ventilátorov s priemerom 140 mm. Obe skrine majú priehľadnú bočnicu z temperovaného skla, ktorá ponúka pohľad na použité komponenty počítača. Pre dva pevné disky 3,5″ je vyčlenený priestor v spodnej časti, disky sa inštalujú pomocou antivibračných podložiek, ktoré sú súčasťou dodávky. Obe skrine je možné ďalej vybaviť dvomi diskami 2,5″. Odolnosť proti prachu je zabezpečená odnímateľnými filtrami.

Skrine ATX sú určené pre VGA karty s maximálnou dĺžkou 370 mm. Maximálna výška CPU chladiča je potom v prípade oboch skríň 179 mm. Evolveo Functio 1 je oproti skrini Functio 2 vyššia, má dve predinštalované LED pásiky s dvomi dominantnými líniami mriežok, ktoré zakrývajú ventilátory chladenia a prachové filtre. Odnímateľné magnetické filtre sú umiestnené na čelnej a hornej strane skrine. Spodný prachový filter je výsuvný.

Evolveo Functio 2 zaujme ostrými líniami čelného panelu, ktorý je doplnený jedným LED pásikom. Na čelnom paneli je umiestený podsvietený hlavný vypínač. Prachové filtre (odnímateľný a výsuvný) sú umiestené v hornej a spodnej časti skrine. Evolveo Functio 1 je dostupný za koncovú cenu 61 eur, Functio 2 za 47 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno