Domov Novinky EVGA Torq X10: Myš z uhlíkových vlákien

EVGA Torq X10: Myš z uhlíkových vlákien

Zdielať

EVGA TORQ X10 01Spoločnosť EVGA si pripravila herné počítačovú myš Torq X10. Výrobca sľubuje, že použil veľmi kvalitné materiály, vrátane uhlíkových vlákien. Ide o myš, ktorá sľubuje použitie kvalitných materiálov a založená je na laserovom senzore s rozlíšením 8200 dpi (Avago ADNS-9800). Okrem toho ponúkne myš systém závaží pre úpravu celkovej hmotnosti a tiež možnosť nastavenie celkovej výšky.

To bude možné vďaka nastaviteľnej zadnej časti s logom výrobcu, ktorá má zapadnúť do dlane. EVGA vedľa známeho senzora Avago využíva nemenej známa tlačidla značky Omron, ktoré majú vydržať na 20 miliónov stlačení. Vysokú výdrž má tiež ponúknuť kovová základňa a jej dva veľmi veľké teflóny, s ktorými by mala myš hladko kĺzať aj na mäkkých látkových podložkách.

EVGA TORQ X10 02

Myš teda ponúkne maximálne rozlíšenie 8200 dpi, obnovovacia frekvencii až 1000 Hz, deväť programovateľných tlačidiel, hmotnosť nastaviteľnou na 147 až 160 gramov, vlastnú pamäť s kapacitou 512 kB pre uloženie piatich profilov, a tiež možnosť nastavenia farby podsvietenia (červená, zelená, modrá , žltá, oranžová, ružová, fialová), ktorá bude pravdepodobne využitá pre indikáciu zvoleného profilu. Myš je tvarovo súmerná, takže vhodná rovnako dobre pre pravákov aj ľavákov.

Zdroj: Tlačová správa EVGA

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno