Domov Novinky ESET vydáva beta verzie bezpečnostných produktov

ESET vydáva beta verzie bezpečnostných produktov

Zdielať

ESET 03Nové verzie bezpečnostných produktov ESETu prinášajú významné vylepšenia a tiež úplne nové funkcie. Spoločnosť ich uvoľňuje na testovanie beta verzie bezpečnostných produktov NOD32 Antivirus 8 a Smart Security 8. Ide o produkty, určené k ochrane domácich počítačov s operačným systémom Windows (XP, Vista, 7, 8 a 8.1, a tiež Home Server 2003 a 2011). Tieto produkty v aktuálnej verzii 8 obsahujú rad inovácií.

Oba produkty disponujú vylepšeným modulom Exploit Blocker, ktorý chráni pred malware, zneužívajúcim doposiaľ neznáme medzery v zabezpečení systémov; tento modul bol rozšírený o podporu Javy. Produkt ESET Smart Security naviac obsahuje úplne nový modul Botnet Protection, ktorý chráni užívateľov pred internetovými útokmi organizovaného zločinu prostredníctvom sietí ovládaných počítačov.

Používatelia domácich produktov ESET sú chránení celým radom vyspelých technológií. Príkladom je Anti-Phishing, čo je podľa nezávislých testov najlepšia ochrana pred phishingom na trhu. Aj v novej verzii sa produkty vyznačujú nízkou záťažou systému; používatelia platených verzií potom majú k dispozícii špičkovú zákaznícku podporu poskytovanú z centrály pobočky spoločnosti ESET.

ESET 04

Pred oficiálnym uvoľnením produktov 8. generácie budú oba produkty dôkladne testované. Používatelia sa môžu do testovania zapojiť a využívať tak všetky nové a vylepšené technológie týchto produktov. Ďalšie informácie, potrebné k zapojeniu do testovacieho programu spoločnosti nájdu tu.

Zdroj: Tlačová správa ESET

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno