Domov Novinky Ericsson Cloud Manager zlepší služby operátorov

Ericsson Cloud Manager zlepší služby operátorov

Zdielať

Ericsson_LogoSpoločnosť Ericsson oznámila všeobecnú dostupnosť platformy Ericsson Cloud Manager 2.0, ktorá pomáha operátorom efektívne využívať svoje cloudové prostredie a generovať nové príjmy, s dôrazom na znižovanie nákladov, zvyšovanie kvality služieb a zachytávanie nových obchodných príležitostí.

Je taktiež kľúčovým komponentom pri transformácii zo sieťovej infraštruktúry na poskytovateľa cloudových služieb a služieb SDN (Software-Defined Networking). Ericsson Cloud Manager patrí do portfólia podporných systémov OSS/BSS1. Kľúčová podpora OSS/BSS obsahuje riadenie, správu a monitoring služieb na geograficky rozmiestnených virtualizovaných aj fyzických zdrojoch.

Táto komplexná ponuka je založená na overených softvérových komponentoch Ericssonu a je dostupná ako súčasť platformy Ericsson Cloud System, ale aj ako samostatný produkt. Najnovšia verzia pridáva performance a fault management virtuálnych zdrojov. Môže byť integrovaný s legacy systémami, programovateľnými sieťami aj ekosystémami tretích strán.

Operátori, ktorí dokážu využiť silu cloudového riešenia môžu flexibilne ponúkať nové služby s garantovanou kvalitou, skracovať čas uvedenia nových služieb na trh a súčasne využívať optimalizovaných sieťových zdrojov. Úspešná cloudová stratégia vyžaduje automatizáciu a riadenie nových on-demand procesov a koordináciu cloudových zdrojov v kontexte komplexných dynamických systémov. Ericsson Cloud Manager 2.0 spĺňa všetky tieto požiadavky na možnosti vytvárania a poskytovania viac flexibilných služieb.

Zdroj: Tlačová správa Ericsson

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung: Nový štandard pre profesionálne monitory
Nasledujúci článokLogitech predstavil reproduktory Z213
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno