Domov Novinky Epson získal dve ocenenia na EDP 2014

Epson získal dve ocenenia na EDP 2014

Zdielať

epson_surecolor_sc_f2000_2Výrobky Epson zaznamenali dvojnásobný úspech vo forme ocenenia Európskej asociácie digitálnej tlače (EDP) 2014, ktorá bola tento týždeň vyhlásená na veľtrhu FESPA Digital.

Asociácia EDP označila tlačiareň Epson SureColor SC-F2000 za „Najlepšiu tlačiareň pre priamu tlač na odevný textil“ a papier Japanese Kozo Paper Thin za „Najlepšie médium bez spojiva v rolke“. Ocenenia EDP sú uznaním najlepšej inovatívnej technológie, ktorá bola uvedená na trh digitálnej tlače v danom roku. SureColor SC-F2000: Prvá tlačiareň tričiek Epson pre priamu potlač odevov umožňuje malým a stredným firmám ponúkať nový dizajn tričiek a nové tlačové služby.

Tlačiareň spája vysoký výkon s nízkymi nákladmi na údržbu a prevádzku a dodáva sa vrátane softwaru Garment Creator spoločnosti Epson, ktorý napríklad obsahuje funkciu kalkulácie nákladov, ktorá výpočtom množstva a ceny použitého atramentu odhaduje náklady na každú prácu. Prvé médium Epson inšpirované Japonskom, Japanese Kozo Paper Thin, je priesvitný papier pre atramentovú potlač z prírodných vlákien jednej z odrôd moruše, ktorého hmotnosť je len 34 gsm, napriek tomu je pevný a odolný.

Kombinácia poťahu a atramentu poskytuje vysokú sýtosť farieb, vhodnú najmä pre špičkové fotografie, výtvarné umenie a dizajn interiérov. Tento papier na potlač pigmentovými atramentmi môže byť používaný na výrobu rôznorodých produktov, ako sú japonské paravány, deliace priečky miestností a dokonca papierové okná.

Zdroj: Tlačová správa Epson

Zdielať
Predchádzajúci článokEVGA Torq X10: Myš z uhlíkových vlákien
Nasledujúci článokAOC prináša na trh Ultra HD monitor u2868Pqu
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno