Domov Novinky Epson uvádza nové všestranné projektory

Epson uvádza nové všestranné projektory

Zdielať

Epson EB536WINové projektory Epson s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou poskytujú obraz s výnimočnou kvalitou a ponúkajú veľa inteligentných funkcií, ktoré pre užívateľov predstavujú štandardne vysokú hodnotu za nízku cenu. Tieto projektory sú ideálnym riešením pre triedy alebo malé zasadacie miestnosti. Môžu byť upevnené na stenu či strop alebo je ich možné postaviť na stôl bližšie k stene, čím je možné uvoľniť ešte viac priestoru.

Tento nový rad (EB-520, EB-525W, EB-530, EB-535W, EB-536Wi) využíva technológiu 3LCD, vďaka ktorej projektory poskytujú výnimočnú kvalitu obrazu a verné farby. Tento rad disponuje vysokým kontrastným pomerom, ktorý dodáva jasnejší obraz a vysoký jas, čo znamená, že projekčná plocha je viditeľná aj vo veľmi osvetlených triedach a zasadacích miestnostiach. Nový objektív s krátkou projekčnou vzdialenosťou projektora poskytuje ostrejší obraz a lepšiu schopnosť zaostrenia. Projektory EB-520, EB-525W, EB-530, EB-535W, EB-536Wi budú na trhu dostupné od januára 2015.

Zdroj: Tlačová správa Epson

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: SilverStone EP01
Nasledujúci článokFínska Nokia šokovala tabletom N1
Mladý a talentovaný ajtíčkár, ktorý sa zaoberá žurnalistikou. Medzi moje záujmy patrí hardvér a mobilné technológie. Čitateľom rád poradím – stačí napísať cez kontaktný formulár.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno