Domov Novinky Epson uvádza na trh veľkoformátové tlačiarne

Epson uvádza na trh veľkoformátové tlačiarne

Zdielať

Epson novy rad tlaciarniSpoločnosť Epson oznamuje uvedenie nového radu rýchlych, štvorfarebných veľkoformátových tlačiarní SureColor SC-T navrhnutých pre grafické aplikácie. Nový rad s podávaním papiera v rolkách tvorí deväť modelov ponúkajúcich podporu rôznych šírok médií.

Nové tlačiarne SureColor SC-T7200 (šírka 44”), SC-T5200 (šírka 36”) a SC-T3200 (šírka 24”) nadväzujú na úspech série SureColor SC-T uvedenej v roku 2012. Prinášajú rad vylepšení, s ktorým je možné dosiahnuť maximálny pracovný výkon v prostrediach s vyššou tlačovou produkciou. Nový rad SureColor SC-T prináša ešte viac možností, ako dosiahnuť maximálny výkon. Ponúka totiž ultra rýchle spracovanie obrazu, voliteľný 320 GB pevný disk na radenie objemnej tlače a zabezpečené pripojenie k sieti.

Pre všetky nové tlačiarne SureColor SC-T je voliteľne dostupný PostScript modul s dvomi 1,6GHz procesormi, čo zabezpečuje ich jednoduchú integráciu v rôznych tlačiarenských prostrediach. Užívatelia tak môžu rýchlo a priamo tlačiť viac formátov súborov z najpoužívanejších dizajnérskych programov a CAD aplikácií, vrátane objemných súborov s veľkým množstvom dát.

Zdroj: Tlačová správa Epson

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno