Domov Novinky Epson uvádza mobilnú tlačiareň účteniek

Epson uvádza mobilnú tlačiareň účteniek

Zdielať

Epson TM-P20 01Epson uvádza mobilnú tlačiareň účteniek, sú malé a ľahké tlačiarne, ideálne pre personál predajní, pohostinstiev a akýchkoľvek ďalších podnikov, ktoré vyžadujú mobilnú tlač účteniek. Nové tlačiarne TM-P20 (TM-P20 BT a TM-P20 Wi-Fi) majú obidve o polovicu menšiu veľkosť ako predchádzajúci model a približne o dve tretiny nižšiu hmotnosť.

Ponúkajú rýchlu tlač a výdrž batérie osem hodín (Bluetooth) alebo šesť hodín (Wi-Fi), takže sú ideálne pre mobilnú tlač. Aby zaručovali spoľahlivú a nepretržitú prevádzku, majú tlačiarne certifikáciu IP-54 pre odolnosť voči nárazom a vode a sú odolné voči pádu z výšky do 150 cm. Obidve zariadenia sú vybavené technológiou ePOS, tlačiarne komunikujú s webovými prehliadačmi a umožňujú priamu tlač z akéhokoľvek mobilného zariadenia bez nutnosti inštalovať či aktualizovať ovládače.

Funkcia jednoduchého nastavenia zabezpečuje rýchle a bezproblémové pripojenie k sieti Wi-Fi (len model TM-P20 Wi-Fi) bez nutnosti používať ďalší hardvér. Funkcia NFC pre bezdrôtovú komunikáciu na krátku vzdialenosť umožňuje mobilným zariadeniam a tabletom jednoduché spárovanie s tlačiarňami.

Epson TM-P20 02

V prípade zariadení bez funkcie NFC je možné tiež rýchle a jednoduché spárovanie na základe čiarových kódov. Oba modely sú vybavené aj sponou na opasok pre jednoduché nosenie a kolískovou nabíjačkou. Model TM-P20 Wi-Fi bude dostupný od novembra 2014 a model TM-P20 BT od decembra 2014.

Zdroj: Tlačová správa Epson

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno