Domov Novinky Epson prinesie na veľtrh FESPA nové tlačiarne

Epson prinesie na veľtrh FESPA nové tlačiarne

Zdielať

epson-logo-largeEpson na veľtrhu FESPA 2014, ktorý sa bude konať v dňoch 20. – 23. mája v Mníchove, predstaví v svojej expozícii najnovšie veľkoformátové tlačiarne s atramentmi na báze vody, ale aj všestrannosť a produktivitu radu atramentových tlačiarní SureColor.

Návštevníci, ktorí navštívia stánok Epson (hala B2, stánok č. 310), budú mať možnosť prehliadnuť si rôzne potlače s pridanou hodnotou na širokej škále médií, napr. signage produkty, POS systémy, fólie pre aplikáciu na automobily, dekoratívne produkty, odevy, tričká a reklamné predmety. Medzi tlačiarne SureColor patria 64palcové širokoformátové tlačiarne signage produktov SureColor SC-S a atramentové sublimačné tlačiarne SureColor SC-F (44 a 64palcové).

epson_surecolor_sc_f2000_2

Sublimačné tlačiarne využívajú atrament Epson UltraChrome DS na báze vody, ktorý umožňuje vytvárať obrazy so žiarivými farbami, intenzívnou čiernou, ostrými kontúrami a plynulým tónovaním. Na veľtrhu bude predstavená aj prvá tlačiareň Epson určená na rýchlu a účinnú potlač tričiek – model SureColor SC-F2000.

Epson predvedie škálu vysoko kvalitných a trvanlivých signage a POS produktov, potlačených s použitím tlačiarní SureColor SC-S30600, 50600 a 70600. Rad SureColor S, používajúci od štyroch do desiatich atramentov vrátane bieleho a metalického, dokáže predviesť efektívnu a rýchlu tlač na rôzne materiály, ako je napríklad vinyl, plátno, priesvitný film, fotografický papier, či médiá na výrobu bannerov.

Epson Ultrachrome GSX Ink

Kombinácia atramentu Epson UltraChrome GSX a osvedčenej tlačovej hlavy Micro Piezo TFP zabezpečí dokonalý obraz plný jemných detailov a plynulých prechodov v rozlíšení až 1440 x 1440 dpi. V stánku bude možné vidieť aj produkty soft signage, darčekové a reklamné predmety, preukazujúce flexibilitu sublimačných atramentových tlačiarní radu SC-F.

Zdroj: Tlačová správa Epson

Zdielať
Predchádzajúci článokCooler Master Storm Sirus C: 2.2 kanálový headset
Nasledujúci článokAOC uvádza dva 24 palcové monitory pre profesionálov
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno