Domov Novinky Epson predstavuje priemyslovú farebnú tlačiareň štítkov

Epson predstavuje priemyslovú farebnú tlačiareň štítkov

Zdielať

Epson_ColorWorks_C7500Nový model ColorWorks C7500 je vynikajúcim nástrojom, ktorý slúži na tvorbu kvalitných farebných štítkov priamo na pracovisku. Pomáha tak eliminovať náklady súvisiace s predtlačou, pretože umožňuje krátkodobú tvorbu štítkov šitých na mieru a na požiadanie. Výrobcovia tak vďaka novému modelu ColorWorks C7500 môžu ušetriť veľa času a peňazí. Táto tlačiareň pomôže výrobcom splniť ich požiadavky na tlač štítkov na pracovisku, vrátane štítkov potravín a nápojov, balení a krabíc, ale aj energetických štítkov EU a štítkov GHS.

Tlač štítkov na požiadanie pomocou tlačiarne tiež eliminuje náklady súvisiace s predtlačou, ktoré vznikajú napríklad kvôli plytvaniu štítkami alebo veľkým zásobám štítkov. Technológia kontroly trysiek Nozzle Verification Technology a nahradenie tlačových bodov zabraňuje tlačovým chybám a chybným pixlom, takže vždy získate rovnako kvalitné výtlačky. Tlačiareň využíva vysokokapacitné samostatné zásobníky atramentu. To znamená, že stačí vymeniť len spotrebovanú farbu. Vďaka tomu sa znižujú náklady na tlač a minimalizujú straty atramentu.

Tlačiareň C7500 nevyžaduje takmer žiadnu údržbu a ponúka veľmi jednoduché použitie. Vďaka ovládaciemu panelu s displejom LCD je nastavenie tlačiarne veľmi jednoduché a rýchle a technológia ESC/Label, naša najnovšia séria príkazov pre farebné tlačiarne štítkov, umožňuje integráciu tlačiarne do takmer akéhokoľvek operačného systému. Ostré a vysoko kvalitné výsledky je možné dosiahnuť použitím technológie premenlivej veľkosti kvapiek atramentu (VSDT), ktorá umožňuje tvorbu atramentových kvapiek v celom rade presne stanovených veľkostí. Tlačiareň C7500 bude k dispozícii od januára 2015.

Zdroj: Tlačová správa Epson

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno