Domov Novinky Epson predstavil okuliare s Androidom Moverio BT-200

Epson predstavil okuliare s Androidom Moverio BT-200

Zdielať

EPSON_Droidcon_3Na konferencii Droidcon Berlin, ktorá sa konala v dňoch 8. – 10. mája 2014 v Berlíne, predstavila spoločnosť Epson európskym vývojárom jedinečné inteligentné okuliare Moverio BT-200 s operačným systémom Android.

Spoločnosť Epson využila svoju účasť na konferencii Droidcon Berlin na budovanie vzťahov s najvýznamnejšími európskymi vývojármi OS Android, ktorí majú potenciál vytvárať priekopnícke aplikácie s použitím revolučnej technológie zariadenia Moverio.

V nadväznosti na vývoj prvej generácie inteligentných okuliarov v roku 2011 dosiahla spoločnosť Epson pri jej najnovšom modeli značný pokrok. Okuliare Moverio BT-200, ktoré budú dostupné v celej Európe od júna tohto roka, ponúkajú nové príležitosti vývojárom pre Android, najmä v oblasti rozšírenej reality (AR).

epson-moverio-bt-200-glasses

V priebehu konferencie Droidcon Berlin predstavila spoločnosť Epson aplikácie vytvorené vývojármi, ktorí už začali s vývojom nových aplikácií pre Moverio. Boli nimi napríklad Imaginary Computer, Metaio a Wikitude. Návštevníci stánku mali tiež možnosť zoznámiť sa s funkciami nového zariadenia a diskutovať príležitosti pre jeho budúce aplikácie.

Zdroj: Tlačová správa Epson

Zdielať
Predchádzajúci článokMonitor Philips 272G5DJEB na Slovenskom trhu
Nasledujúci článokGigabyte ohlásil herný notebook Ultraforce P35W
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno