Domov Novinky Epson predstavil dve nové prenosné tlačiarne

Epson predstavil dve nové prenosné tlačiarne

Zdielať

Epson_TM-P80Epson predstavil nové prenosné tlačiarne. Prvou z nich je nová prenosná termálna pokladničná tlačiareň účteniek Epson TM-P80 so širokou voľbou možností pripojenia, dlhou životnosťou batérie a funkciami pre úsporu papiera je navrhnutá pre bezproblémovú prácu v celom rade náročných prostredí.

S touto rýchlou tlačiarňou  od spoločnosti Epson, popredného európskeho výrobcu pokladničných tlačiarní, môžete tlačiť rôzne účtenky kdekoľvek potrebujete – napríklad kódy QR pre umývaciu linku alebo potvrdenie o doručení priamo u zákazníka. Tlačiareň TM-P80 je možné zakúpiť od novembra 2013.

Tlačiareň TM-P80 je k dispozícii buď s rozhraním Bluetooth, alebo Wi-Fi, pričom obidve sú zárukou maximálnej flexibility a mobility. Model s rozhraním Wi-Fi ponúka výhody tlačovej  služby ePOS od spoločnosti Epson, ktorá umožňuje užívateľom tlačiť účtenky, vstupenky a kupóny takmer kdekoľvek priamo z mobilných zariadení. Túto službu je možné využiť prostredníctvom akéhokoľvek webového prehliadača, ktorý podporuje formát HTML5, bez nutnosti použiť ďalšie počítače, servery alebo ovládače, a je ju možné ľahko integrovať do existujúcich IT systémov. Rozhranie Bluetooth nevyžaduje pripojenie k sieti a prináša užívateľom možnosť priamej tlače kdekoľvek – dokonca aj vo vonkajšom prostredí.

Laura Hennigfeld, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe, hovorí: „Tlačiareň  TM-P80 je ideálna na použitie v náročných prostrediach, ako je napríklad maloobchod, pohostinstvo, služby v teréne alebo zdravotníctve. Funkcia skrátenia papiera automaticky zmenšuje okraje a dĺžku účtenky až o 23 percent a prispieva k úspore času aj peňazí bez toho, aby bola ovplyvnená pôsobivá rýchlosť tlače modelu TM-P80, ktorá má hodnotu 100 mm za sekundu. Dlhá životnosť batérie – 40 hodín pri modeli s rozhraním Bluetooth a 20 hodín pri modeli s rozhraním Wi-Fi – znamená, že si tlačiareň TM-P80 ľahko poradí aj s náročnými úlohami.“

S voliteľnou nabíjačkou batérií môžete nabíjať až štyri batérie naraz, takže budete mať záložný zdroj energie pre niekoľko tlačiarní vždy po ruke. Vďaka zakladaniu dávok papiera je výmena papiera pre tlač účteniek rýchlejšia a zákazníci tak nebudú musieť zbytočne čakať. Možnosti pripojenia a životnosť batérie sú hlavnými prednosťami novej termálnej tlačiarne účteniek.

Tlačiareň TM-P80 je k dispozícii od novembra 2013 za odporúčanú maloobchodnú cenu 696,- EUR. 

Funkcia Rozhranie Wi-Fi Rozhranie Bluetooth
Rýchlosť tlače až 100 mm/s

Šírka papiera max. 80 mm

Funkcia automatického skrátenia papiera zmenšuje okraje a dĺžku účtenky až o 23 percent

Dlhá životnosť batérie

20 hodín

40 hodín

Jednoduché vkladanie papiera

Štandardné rozhranie USB

Tlač ePOS

Tlač čiarových kódov 1D a 2D, vrátane kódov QR

Stredná doba medzi poruchami 120 000 hodín

Priemerný počet rezov medzi poruchami 16 miliónov riadkov

Životnosť modelu približne 10 miliónov vytlačených riadkov (50 km)

Jednoročná záruka

Ďalšia nová tlačiareň TM-T20II, ktorú môžete začať používať hneď po vybalení z krabice, predstavuje jednu z cenovo najdostupnejších tlačiarní účteniek od spoločnosti Epson, popredného európskeho výrobcu pokladničných tlačiarní. Tlačiareň TM-T20II, ponúkajúca rýchlu tlač na 80mm papier na účtenky, je ideálna pre podniky, ktoré požadujú vysokú úžitkovú hodnotu a spoľahlivosť. Bude ju možné zakúpiť od januára 2014. 

Tlačiareň TM-T20II je vybavená funkciou pre úsporu papiera, ktorá zmenšuje okraje a pri každej tlači ušetrí až 12 mm papiera. Týmto spôsobom je možné počas celej doby životnosti jej tlačového mechanizmu, ktorá tvorí 15 miliónov riadkov, ušetriť veľa roliek papiera. Tlačiareň  TM-T20II je navrhnutá tak, aby umožňovala bezproblémovú údržbu a zodpovedala štandardom kvality a spoľahlivosti, ktorými je spoločnosť Epson známa. Dvojročná záruka poskytuje v tomto smere maximálnu istotu. Energetická účinnosť, vďaka ktorej tlačiareň spĺňa podmienky programu ENERGY STAR, pomáha znižovať výdavky za elektrinu aj negatívny dopad na životné prostredie.

Laura Hennigfeld, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe, hovorí: „Tlačiareň  TM-T20II je vhodná pre podniky, ktoré požadujú rýchlu pokladničnú tlačiareň s jednoduchým  nastavením a nízkymi obstarávacími  aj  prevádzkovými nákladmi. Rýchlosť tlače 200 mm za sekundu umožňuje zvládnuť veľké rady a funkcia pre úsporu papiera obmedzuje plytvanie papierom a prispieva k úspore času aj peňazí. Zároveň umožňuje užívateľom poskytovať lepšie zákaznícke služby, pretože sa môžu sústrediť na svojich zákazníkov a nie  na častú výmenu roliek papiera.“

Tlačiareň TM-T20II predstavuje efektívne riešenie, ktoré je ideálne na použitie v maloobchode, pohostinstve a potravinárskom priemysle. Tlačiareň TM-T20II s podporou všetkých súčasných operačných systémov umožňuje jednoduchú integráciu a ponúka  možnosť flexibilnej inštalácie v horizontálnej či vertikálnej polohe s použitím dodaného nástenného držiaku. Vyberte si sériové alebo ethernetové rozhranie. Vstavané rozhranie USB je súčasťou štandardnej výbavy.

Tlačiareň TM-T20II bude k dispozícii od januára 2014.

Funkcia
Termálna pokladničná tlačiareň
Rýchlosť tlače 200 mm/s
Dva modely: 1) USB + sériové rozhranie 2) USB + ethernetové rozhranie
Funkcia automatického skrátenia papiera
Funkcia pre tlač kupónov
Spĺňa podmienky programu ENERGY STAR
Externý zdroj napájania
Životnosť tlačového mechanizmu 15 miliónov riadkov
Životnosť automatickej rezačky 1,5 milióna rezov
Stredná doba medzi poruchami 360 000 hodín
Priemerný počet rezov medzi poruchami 60 milionov riadkov
Životnosť tlačovej hlavy 100 km
Vybavená funkciou bzučiaku slúžiaca ako upozornenie na tlač účtenky

Zdroj: Tlačová správa Epson

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung predstavil Galaxy Grand 2
Nasledujúci článokRecenzia: Genius LuxePad A120
Mladý a talentovaný ajtíčkár, ktorý sa zaoberá žurnalistikou. Medzi moje záujmy patrí hardvér a mobilné technológie. Čitateľom rád poradím – stačí napísať cez kontaktný formulár.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno