Domov Novinky Epson na veľtrhu LabelExpo 2013 predstaví viacero noviniek

Epson na veľtrhu LabelExpo 2013 predstaví viacero noviniek

Zdielať

Espon_LabelExpo_2013Epson má výrazné zastúpenie na bruselskom veľtrhu LabelExpo 2013, ktorý sa koná  od 24. do 27. septembra 2013. Vo svojom stánku (9H50) na ňom predstaví inovatívnu malosériovú digitálnu tlačiareň etikiet SurePress L-6034VW, univerzálnu digitálnu tlačiareň etikiet SurePress L-4033AW.

SurePress L-6034VW bol prvýkrát predstavený ako prototyp na veľtrhu Drupa 2012 a je prvým výrobkom spoločnosti Epson využívajúcim LED vytvrditeľný UV atrament. Táto inovatívna tlačiareň je určená pre tlač v malých a stredných sériách etikiet na širokú škálu papierových a plastových podkladov.​ Na trh bude celosvetovo uvedená na veľtrhu LabelExpo Europe, kde budú odhalené ďalšie podrobnosti.

Epson zároveň predvedie úspešné univerzálne etikety vysokej kvality a hodnoty, ktoré sú určené pre špičkové výrobky a ktoré sa tlačia na tlačiarni SurePress L-4033AW. Sedemfarebná atramentová digitálna tlačiareň etikiet SurePress L-4033AW s bielym atramentom zaručuje vynikajúcu kvalitu tlače a presnú reprodukciu farieb na širokej škále štandardných etiketových podkladov, vrátane priehľadných a kovových materiálov. Vďaka  atramentovej sade Epson SurePress AQ vybavenej zeleným, oranžovým a bielym atramentom tlačiareň zaručuje precízny súlad farieb a presnú reprodukciu priamych a špeciálnych farieb. Ľahko ovládateľná a efektívna tlačiareň SurePress L-4033AW umožňuje tlačiarenským firmám a výrobcom etikiet tlačiť menšie až stredné objemy objednávok.

Epson sa na veľtrhu LabelExpo Europe zúčastňuje akcie Inkjet Trail, v rámci ktorej si návštevníci môžu porovnať vybrané etikety vytlačené na rovnakých podkladoch, avšak na rôznych tlačiarenských strojoch umiestnených po areáli. Epson bude počas tejto akcie každý deň tlačiť špeciálne potravinárske, farmaceutické a priemyslové etikety na tlačiarni  SurePress L-4033AW.

Duncan Ferguson, riaditeľ Pro Graphics, Epson Europe: „Na veľtrhu LabelExpo deklarujeme svoje odhodlanie vyvíjať profesionálne tlačiarne etikiet, ktoré firmám umožnia rast a sebaistý  vstup na nové lukratívne trhy. Naše tlačiarne sú navrhované a konštruované podľa najvyšších technických štandardov spoločnosti Epson. Využívajú tlačové hlavy Micro Piezo a špeciálne atramentové sady Epson, čím zaručujú najlepšiu kombináciu kvality, produktivity a spoľahlivosti.“

Tlačová správa: Epson

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno