Domov Novinky Elegantný Lenovo AiO A530 ponúkne IPS a vysoký výkon

Elegantný Lenovo AiO A530 ponúkne IPS a vysoký výkon

Zdielať

Lenovo AiO A530 01Lenovo sa nás snaží zaujať svojím novým elegantným počítačom All-in-One A530, ktorý rovnako ako iné podobné modely ponúkne polohovateľný displej, ktorý tu využije panel typu IPS. Výkon potom majú poskytnúť procesory Core i7 aktuálnej generácie.

Lenovo A530 sa teda radí medzi počítače typu All in One, ktoré má obzvlášť tento výrobca vo veľkej obľube a snaží sa ich koncept posúvať dopredu. Ich výhodou je kompaktnosť, priestorová nenáročnosť, ale nevýhodou zase chabá rozšíriteľnosť.

Tento model nám ponúkne 23 palcovú obrazovku typu IPS s rozlíšením 1920×1080 pixelov, ktorú môžeme vďaka flexibilnej nohe nastaviť v širokom uhle -5° až 90°, ako ukazujú okolité fotografie. Na rozdiel od iných AiO majú modely od Lenova svoj hardvér umiestnený v základni , ktorá slúži aj ako stabilný podstavec. Aj vďaka tomu môže byť jeho displej v najširšom mieste tučný len 21,5 mm. Základňa má potom na výšku niečo cez 3 cm.

Lenovo AiO A530 02

Čo sa týka hardvérovej výbavy, potom k dispozícii budú procesory Intel Core a to až do radu i7, ďalej 8 GB operačnej pamäte DDR3, 1 TB pevný disk alebo SSHD – hybrid HDD + SSD s kapacitou 8 GB. Potom tu máme aj integrovaný Bluetooth, Wi-Fi, čítačku pamäťových kariet 6v1, výstupné/vstupné porty HDMI pre pripojenie k ďalším zariadeniam a tiež integrovanú mechaniku DVD-RW alebo Blu-Ray.

Lenovo AiO A530 03

Lenovo A530 je tiež dodávaný s niekoľkými vylepšeniami vrátane systému pre zálohovanie súborov, Lenovo Rescue systémom a funkciou Lenovo Eye Distance System, ktorá pomáha obmedziť únavu očí. Dorazí ešte v prvej polovici tohto mesiaca s cenou od 1160 euro.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Lenovo IC A530, 57320554 poskytuje server Heureka.sk

Lenovo IC A530, 57320367 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Zdroj: Tlačová správa Lenovo

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno