Domov Novinky EK uvádza exluzívne bloky FC1080 GTX Ti Aorus

EK uvádza exluzívne bloky FC1080 GTX Ti Aorus

Zdielať

Spoločnosť EK uvádza dva vodné bloky EK-FC1080 GTX Ti Aorus, ktoré sú kompatibilné s grafickými kartami AORUS GeForce GTX 1080 Ti. Toto efektívne chladenie umožní grafickej karte dosiahnuť vyššie frekvencie pri nízkych teplotách.

Tento vodný blok priamo chladí GPU čip, RAM a VRM (modul pre reguláciu napätia), pretože voda prúdi priamo nad týmito kritickými oblasťami, čo umožňuje grafickej karte a jej VRM stabilitu pri plnej záťaži a vysokom pretaktovaní. Vodný blok je vybavený centrálnym vstupom s rozdeleným prietokom pre najlepší možný chladiaci výkon, funguje bezchybne s obráteným prietokom vody bez straty chladiaceho výkonu. Táto konštrukcia ponúka aj skvelé hydraulické vlastnosti, ktoré umožňujú použitie výrobku v systémoch so slabšími čerpadlami kvapaliny.

Základňa bloku je vyrobená z poniklovanej elektrolytickej medi, kým vršok je vyrobený z vysoko kvalitného akrylu alebo materiálu POM Acetal (podľa varianty). Horný materiál nijako neovplyvňuje výkon bloku. Vršok akrylovej verzie (Plexi) je vybavený dvoma predvŕtanými otvory pre LED diódy s priemerom 3 mm. Vodný blok GTX Ti Aorus je kompatibilní s grafickými kartami Gigabyte Aorus GeForce GTX 1080 Ti a Gigabyte Aorus GeForce GTX 1080Ti Xtreme Edition.

Tieto vodné bloky a zábrany sú vyrábané v Slovinsku, a možno ich nakúpiť prostredníctvom EK Webshopu a partnerskej predajnej siete. EK-FC1080 GTX Ti Aorus Backplate – nikel je k dispozícii len na predobjednávku a začne sa dodávať v stredu 31. mája 2017. Obstarávacej ceny by mali byť 115 eur za EK-FC1080 GTX Ti Aorus – Nickel, rovnaká cena za EK-FC1080 GTX Ti Aorus – Acetal + Nickel, 38 eur potom bude stáť EK-FC1080 GTX Ti Aorus Backplate – Nickel a o niečo menej, 30 eur za EK-FC1080 GTX Ti Aorus Backplate – Black.

Zdroj: Guru3D

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno