Domov Novinky EIZO prináša dva nové profi LCD ColorEdge

EIZO prináša dva nové profi LCD ColorEdge

Zdielať

EIZO LCD ColorEdge 01EIZO si pripravilo dva monitory ColorEdge, ktoré ponúknu rovnako veľkú obrazovku s uhlopriečkou 24,1″. Konkrétne ide o modely ColorEdge CG247 a ColorEdge CX241, ktoré sú založené na paneli IPS. Pre nastavenie farieb monitorov ColorEdge firma EIZO ponúkne ColorNavigator Network a ColorNavigator NX.

Prvý z nich je zabezpečená cloudové služba pre administrátorov a ich QC (quality control) monitorov ColorEdge s nainštalovaným ColorNavigator NX. To podľa výrobcu umožní z jedného miesta zabezpečiť automatickú kalibráciu viacerých monitorov, čo bude firmám šetriť čas a peniaze.

Ovšem ak služby centralizovanej QC nepotrebujete, môžete využiť dodávaný softvér ColorNavigator 6, ktorý poslúži na nastavenie jasu, gemy, biele a dokáže vygenerovať ICC profil. Aj tento softvér možno využiť pre plánovanie kalibrácie a autokorekčních funkcií oboch monitorov a dokáže tiež emulovať zobrazenie na rôznych chytrých telefónoch, tabletoch a iných zariadeniach.

EIZO LCD ColorEdge 02

ColorEdge CG247 má naviac 3D LUT a niekoľko štandardov farebných režimov: REC709, EBU, SMPTE-C a DCI. Rozlíšenie oboch monitorov je 1920×1200, jas 350 nit, kontrast 1000:1 a odozva 7,7 ms (šedá-šedá). Vo výbave sú konektory DisplayPort, HDMI a DVI, dva USB porty a ergonomický stojan s nastavením výšky, natočenie, naklopenie a pivotom. Výrobca nám dá na LCD panel päťročnú obmedzenú záruku a jednoročnú na chybné pixely.

Zdroj: Tlačová správa EIZO

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno