Domov Novinky EIZO prináša 22 palcový kancelársky LCD EV2216W

EIZO prináša 22 palcový kancelársky LCD EV2216W

Zdielať

EIZO_EV2216WSpoločnosť EIZO prináša na trh nový 22 palcový kancelársky monitor EV2216W, ktorý patrí do úspornej rady EV-EcoView. Jedná sa teda o celkom normálny panel sľubujúci predovšetkým nízku spotrebu, ktorý nie je určený pre náročných užívateľov.

EIZO EV2216W je osadený panelom s rozlíšením 1680×1080 px, s pomerom strán 16:10, pričom ide o panel typu TN s podsvietením LED a technológiou UpView, ktorá má za úlohu aspoň čiastočne eliminovať efekt tmavnutiu obrazovky pri pohľade z boku. Panel má tiež polomatnú povrchovú úpravu. Ďalšie špecifikácie hovoria o statickom kontrastu 1000:1 a jasu 250 cd/m2. Ďalej tu máme EcoView Optimizer 2 pre úsporu až 30% energie pomocou zníženia jasu a to vďaka dynamickému znižovanie intenzity podsvietenia v temných plochách obrazu. Auto EcoView zase zaistí automatické nastavenie jasu podľa okolitých podmienok, EcoView Sense 2 zase detekuje teplo používateľa aj jeho pohyby a podľa toho riadi prevádzku monitora a potom tu máme aj päť rôznych režimov. Medzi vstupy patria DisplayPort, DVI-D a D-Sub a nechýba ani jeden 1W reproduktor pre základné ozvučenie.EIZO EV2216W sa predáva v čiernom alebo klasickom šedom prevedení s päťročnou zárukou na elektroniku aj panel. Cena sa pohybuje okolo 250 eur.

Zdroj: Tlačová správa EIZO

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Samsung Galaxy S4 mini
Nasledujúci článokNVIDIA Tesla K40 v detailoch
Mladý a talentovaný ajtíčkár, ktorý sa zaoberá žurnalistikou. Medzi moje záujmy patrí hardvér a mobilné technológie. Čitateľom rád poradím – stačí napísať cez kontaktný formulár.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno