Domov Novinky Dve SIMky, jeden smartfón. Funkčné a lacné riešenie

Dve SIMky, jeden smartfón. Funkčné a lacné riešenie

Zdielať

GoClever Quantum4DSHľadáte spoľahlivý, funkčný, rýchlo pracujúci a dobre vyzerajúci smartfón? A zároveň vás otravuje nosenie dvoch telefónov naraz? Nemusíte za každých okolností z vrecka vyťahovať stovky eur. Predstavujeme dva modely od značky GoClever, ktorá je aj na Slovensku stále populárnejšia. Jej výhradným distribútorom je internetový obchod Agem.sk.

Za menej než sto eur získate niekoľko výhod naraz: dvojjadrový procesor, Android, vysokokvalitný displej s veľkým rozlíšením, GPS a funkciu dual SIM. To v preklade znamená, že už zo sebou nemusíte nosiť dva telefóny – tak ako to dnes robí mnoho ľudí. Súkromný aj služobný mobil budete mať stále pri sebe. Alebo jednoducho čísla od dvoch operátorov. Je to ideálny a pohodlný spôsob na šetrenie peňazí. To je GoClever Quantum 4 DS, za 89 eur.

S týmto telefónom tiež získate bezplatný dvojtýždenný prístup k dvom tisíckam elektronických kníh. V telefóne tiež máte predinštalované navigačné mapy pre Slovensko, Česko i Poľsko. A čo viac, mobil si môžete prispôsobiť podľa vkusu. K dispozícii totiž je až 5 farieb výmenných krytov. Limetková, kráľovská modrá, ružová, nebeská modrá a červená.

Ak si potrpíte na vyššie rady telefónov a zároveň takisto požadujete komfort dvoch SIM kariet, máme pre vás ďalšiu alternatívu. Ide o smartfón s operačným systémom Android ponúka okrem iného kvalitný 5-megapixelový fotoaparát s LED bleskom, samozrejmosťou je Wifi, Bluetooth a GPS. Dvojjadrový procesor zabezpečí, že aj náročnejšie aplikácie a hry z obchodu Google Play budú “bežať” bez problémov a hladko. Plusom je aj kvalitný displej, ktorý má jemné rozlíšenie a dokonale zobrazuje farby. Mobil je dodávaný v elegantnej bielej farbe. Ide o GoClever Fone 450, za 149 eur.

Ak stále váhate, prinášame vám niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí zaobstarať si Dual SIM telefón

  • Jeden telefón namiesto dvoch. Ušetríte miesto, získate pohodlie
  • Lepšie pokrytie a úspora peňazí. Môžete totiž využívať služby dvoch operátorov naraz
  • SIM karty z dvoch štátov. Ak často cestujete alebo bývate na pohraničí, nemusíte si meniť SIM karty pri prechode hraníc. A šetríte peniaze za roamingové služby.

Zdroj: Tlačová správa AGEM

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno