Domov Novinky Dosky ASRock Intel série 9 s unikátnymi funkciami

Dosky ASRock Intel série 9 s unikátnymi funkciami

Zdielať

ASRock Intel Series 9 00Len pár dní po uvedení zbierajú dosky ASRock Intel 9 série Super Alloy jedno ocenenie za druhým. Ako naznačuje ich názov Super Alloy, hojne využívajú ľahké zliatiny a skutočne prvotriedne komponenty s cieľom zaručiť maximálnu stabilitu a spoľahlivosť. Ich výnimočné vlastnosti však dopĺňajú aj ďalšie vskutku unikátne prvky.

Sú to napríklad Purity Sound 2 so zlatými audio kondenzátormi Nichicon Fine Gold série, resp. audio kondenzátory ELNA na doskách strednej triedy, technológia ASRock HDD Saver, podpora App Shop a v neposlednom rade aj ASRock Cloud.

ASRock upgradoval zvuk na každej doske série 9. Druhá generácia Purity Sound prináša zlepšenie vďaka audio kondenzátorom Nichicon Fine Gold série a 7.1 CH HD audio kodeku Realtek ALC1150, 115 dB SNR DAC s diferenčným zosilňovačom, technológii Direct Drive bez kondenzátorov, tieniacemu kryt EMI, PCB tieneniu a DTS Connect.

ASRock Intel Series 9 03

Počítač s audio kondenzátormi Nichicon Fine Gold Series je snom mnohých audiofilov, preto táto doska určite bez problémov obstojí aj u používateľov s vyššími nárokmi na kvalitu zvuku a u hudobných nadšencov. Pokiaľ ide o dosky strednej a nižšej triedy, ASRock do nich integruje kvalitné audio kondenzátory ELNA, ktoré sa normálne objavovali až v doskách vyššej triedy.

Mnoho pevných diskov je ustavične v činnosti a spotrebúvajú energiu od momentu zapnutia počítača. Na viacerých základných doskách ASRock série 9 môžu používatelia nájsť špecializované 4-pinové konektory HDD Saver umiestnené v blízkosti SATA portov.

ASRock Intel Series 9 04

Po pripojení pevných diskov možno činnosť HDD regulovať (zapnúť alebo vypnúť) pomocou softvéru kedykoľvek budete chcieť. Táto technológia prispieva k ochrane dát, šetrí energiu a významne predlžuje životnosť pevných diskov.

Okrem upgradu hardvéru vydal ASRock aj novú platformu App Shop pre aktualizácie BIOS a podporný softvér, no zároveň tu ponúka na stiahnutie aj rôzne aplikácie a dokonca aj populárne videohry. Môžete tak získať nielen najnovšie informácie o novinkách a technológie od ASRock, ale aj nástroje na optimalizáciu vášho systému.

ASRock Intel Series 9 05

Pomocou služby ASRock Cloud sa vaše mobilné zariadenie môže kedykoľvek pripojiť k domácemu počítaču. Ku svojim doskám ponúka ASRock zdarma ročné predplatné na verziu Professional služby osobného cloudu Orbweb.ME v hodnote 49,99 dolárov.

ASRock Intel Series 9 06

Tá umožňuje pripojiť sa cez tablet na vaše vzdialené PC a prehliadať súbory, hudbu, fotografie a videoklipy, kedykoľvek a kdekoľvek. K dispozícii je aj jednomesačný trial balíku Ultimate, v ktorom je vzdialená správa PC zahrnutá tiež.

Zdroj: Tlačová správa ASRock

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno