Domov Novinky Doplnili sme ceny a predĺžili trvanie súťaže

Doplnili sme ceny a predĺžili trvanie súťaže

Zdielať

Velka_jarna_sutaz_DigitalPortal.skMilí návštevníci nášho portálu, dnešným dňom sme oficiálne pridali medzi pôvodných 20 cien ďalšie dve od spoločností Creative a TP-Link. Ide o herný headset Creative Sound Blaster Tactic3D Sigma a Wi-Fi router TP-Link TL-WR1043ND. Zároveň sme predĺžili trvanie súťaže o dva týždne. Zapojiť sa do našej súťaže tak môžete až do 11.05.2014.

S príchodom jari sme v redakcii DigitalPortal.sk zorganizovali veľkú jarnú súťaž. V spolupráci s viacerými partnermi sme pripravili pre svojich čitateľov atraktívnu súťaž! V súťaži je momentálne už 22 cien, ktoré sú v hodnote viac než 1000 eur! Chceš vyhrať jedinečné ceny? Nie je to nič ťažké, stačí, ak sa zapojíš do našej súťaže. Celú súťaž, ako aj súťažný formulár, popis a celý zoznam cien nájdeš tu. Momentálne máme celkovo na našom portáli už viac než 1400 vypublikovaných článkov. Ide to rýchlo, však? Veď len nedávno, pri spúšťaní súťaže sme mali na webe 1250 článkov.

ZAUJÍMAŠ SA O IT? TRÁVIŠ VEĽA ČASU ZA POČÍTAČOM? CHCEŠ TESTOVAŤ NOVINKY NA TRHU? HĽADÁME REDAKTOROV, KOREKTOROV, GRAFIKOV A WEBMASTEROV. BLIŽŠIE INFORMÁCIE V TOMTO ODKAZE

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno