Domov Novinky Dobrodružstvo bez hraníc: AXN parnetorom Sony Mobile

Dobrodružstvo bez hraníc: AXN parnetorom Sony Mobile

Zdielať

AXN_Sony_LogoSony Mobile a AXN sa znova spoja v unikátnej kampani pre celú strednú Európu, ktorá nadväzuje na predchádzajúcu úspešnú jarnú spoluprácu. Sony Mobile, ako hlavný sponzor pôvodného AXN seriálu “Bez hraníc” (Crossing Lines), využije reklamné nástroje stanice AXN pre podporu svojho nového vode a prachu odolného smartfónu Sony Xperia Z1.

Novinkou v exkluzívnom sponzorskom balíčku sú atraktívne pop-up správy začlenené do vysielaného programu. Počas spolupráce sa v sponzorských spotoch, upútavkách, sponzorských framoch a v spotoch, podporujúcich on-line hru na AXN objavia akčné scény a fotografie zo seriálu Bez hraníc. Priamo v epizódach sa budú zobrazovať tematické pop-up animácie a fotografie z nového odolného smartfónu Sony Xperia Z1 s 20,7 MPx fotoaparátom, ktoré divákov zavedú do atraktívneho, ťažko prístupného prostredia.

Kampaň pobeží súčasne v šiestich krajinách až do konca prvej série Bez hraníc: Česká republika, Slovensko, Poľsko, Rumunsko, Bulharsko a Maďarsko. Celý sponzorský balíček vytvorila spoločnosť Sony Pictures Television Networks ( SPTN ) Central Europe. Na realizácii kampane sa tiež podieľala mediálna agentúra spoločnosti Sony Mobile “MediaCom” a reklamná a mediálna agentúra AXN “AT Media”.

Zdroj: Tlačová správa Sony

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno